توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 334426
واکنش ایوبی به صحبت‌های عوامل فیلم بادیگارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۵
رییس سازمان سینمایی صحبت‌های عوامل فیلم بادیگارد در خصوص پیشنهاد سیمرغ بهترین فیلم با نگاه ملی به بادیگارد ابراهیم حاتمی کیا را تکذیب کرد.

حجت الله ایوبی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص صحبت‌های مطرح شده توسط مجری طرح فیلم بادیگارد مبنی بر اینکه جایزه سیمرغ زرین بهترین فیلم با نگاه ملی ابتدا به این فیلم پیشنهاد شده بود و با عدم پذیرش آن‌ها جایزه به فیلم نفس اهدا شده است اظهار کرد: جایزه بهترین فیلم با نگاه ملی جایزه‌ای است که از طرف سازمان سینمایی اهدا می‌شود و جایزه هیات داوران جشنواره نیست. بنابراین هیات داوران تا آخرین دقایق نمی‌دانستند که این جایزه به چه کسی داده می‌شود و هر چه بوده بین من، دبیر جشنواره و معدود افرادی در سازمان سینمایی بوده است.

وی تصریح کرد: اگر ما این جایزه را داده‌ایم چنین خبری را کاملا تکذیب می‌کنم.

به گزارش ایسنا، در هفته گذشته پژمان لشکری پور مجری طرح فیلم سینمایی بادیگارد در مصاحبه‌ای گفته بود مسئولان جشنواره ابتدا جایزه بهترین فیلم با نگاه ملی را برای بادیگارد در نظر گرفته بودند و با توجه به اینکه ما این جایزه را نپذیرفتیم آن را به فیلم نفس دادند.
 
کلمات کلیدی : ابراهیم حاتمی کیا، بادیگارد، ایوبی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.