نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451723
قدرت‌نمایی اراذل بوی خون گرفت + عکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۳
قدرت‌نمایی مابین دو گروه اراذل و اوباش به درگیری و در نهایت شلیک چندین گلوله و قتل ختم شد.

به گزارش فارس، در ساعت 22 مورخه 13 بهمن ماه 1395 وقوع یک فقره نزاع و درگیری دسته جمعی به کلانتری 159 بی سیم اعلام شد.

با حضور ماموران در خیابان منصور - خیابان آشتیانی و انجام اقدامات میدانی اولیه مشخص شد شخصی بنام علی . ن ( 47 ساله ) بر اثر اصابت گلوله های شلیک شده از اسلحه ساچمه زنی ( اسلحه شکاری ) به قتل رسیده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

در همان تحقیقات میدانی اولیه ، کارآگاهان موفق به شناسایی عامل جنایت بنام سعید . ص ( متولد 1366 ) به عنوان یکی از اراذل و اوباش سطح یک منطقه بی سیم شدند که بهمراه یکی دیگر از اراذل منطقه بی سیم بنام عبدالله . ش ( متولد 1365 ) با استفاده از اسلحه شکاری از نوع ساچمه زنی  و شمشیر ، طی یک نزاع و درگیری خونین اقدام به زخمی کردن مقتول و سه نفر دیگربا شلیک گلوله نموده بود که طی آن مقتول در همان محل فوت نموده و سه نفر دیگر نیز مجروح شده بودند.

با شناسایی عبدالله . ش به عنوان همدست سعید ، بلافاصله او نیز به عنوان یکی از متهمین سابق اداره دهم مورد شناسایی قرار گرفت.

بررسی سوابق عبدالله نشان داد که او در سال 1388 طی یک و نزاع و درگیری مرتکب جنایت شده که در آن زمان توسط اداره دهم دستگیر و روانه زندان شده؛همچنین وی  تا 6 ماه پیش در زندان بوده اما پس از گرفتن رضایت خانواده مقتول و پرداخت دیه از زندان آزاد شده است .

اقدامات پلیسی جهت دستگیری هر دو متهم در دستور کار  کارآگاهان قرار داشت تا نهایتا مخفیگاه هر دو نفر آنها در فاز دوم اندیشه و شهرستان قم - منطقه توانیر شناسایی شد.

با شناسایی مخفیگاه متهمین ، هر دو متهم در دو عملیات همزمان در ساعت 22 روز یکشنبه مورخه 15 بهمن 1395 دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شدند .

 

متهم اصلی پرونده ( سعید ) در اظهارات اولیه مدعی شده است که در زمان درگیری هیچگونه سلاح گرمی همراه نداشته است اما عبدالله صراحتا عنوان داشت که سعید با شلیک گلوله اقدام به کشتن مقتول نموده است و تحقیقات بعمل آمده از  شاهدین صحنه درگیری نشان از ارتکاب جنایت توسط سعید دارد .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : تحقیقات از متهمان در مراحل اولیه قرار داشته و هر دو متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم قرار دارند.

سرهنگ حمید مکرم در خصوص انگیزه درگیری منجر به جنایت نیز اظهار داشت : برابر تحقیقات صورت گرفته درگیری مابین دو گروه و به قصد قدرت نمایی برای یکدیگر آغاز شده  که در ادامه متهم اصلی پرونده با شلیک چندین گلوله مرتکب جنایت شده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران بزرگ با اشاره به مشارکت سعید . ص در یک فقره سرقت مسلحانه ی طلافروشی عنوان داشت : در زمان انجام تحقیقات جهت دستگیری  متهمین ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که سعید در یک فقره سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهرستان لاهیجان نیز مشارکت داشته که در آن پرونده و با تلاش پلیس آگاهی شهرستان لاهیجان ، کلیه متهمین آن پرونده به استثنای سعید . ص دستگیر می شوند.
 
کلمات کلیدی : درگیری + دستگیری+ اراذل و اوباش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۱۶:۰۵:۳۳
اگر مثل بعضي كشورها در ايران اسلحه آزاد شود چه خواهد شد؟ (4189810) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۰۰:۲۰:۳۴
فقط اعدام (4190430) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۰۹:۰۷:۰۱
ایشون یک بار کسی را کشته و اراد شده! با رضایت خانواده ی کشته شده. است دوباره خانواده ی دومی باز همان رضایت می دهند مه برود سومی را بکشد؟ اما در مورد خبر نویسی، چند بار تکرار شده مه به مقتول شلیک شده و او را کشته!؟ (4190610) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۰۹:۳۲:۴۳
تا کی باید شاهد جولان اراذل باشیم ؟ (4190636) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.