توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431725
بشار اسد: پیروزی سوریه را باید به ایران تبریک گفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۰
رئیس جمهور سوریه در دیدار با علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه در مجلس گفت: این پیروزی سوریه را باید به ایران تبریک گفت، زیرا ایران از ما حمایت کرد و این پیروزی در زیر سایه حمایت‌های این کشور محقق شد.

به گزارش ایسنا، رئیس جمهور سوریه گفت: پیروزی سوریه را باید به ایران تبریک گفت، زیرا از ما حمایت کرد.

به گزارش السومر یه نیوز، بشار اسد، رئیس جمهور سوریه در دیدار با علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه در مجلس گفت: این پیروزی سوریه را باید به ایران تبریک گفت، زیرا ایران از ما حمایت کرد و این پیروزی در  زیر سایه حمایت‌های این کشور محقق  شد.

بروجردی نیز پیروزی‌های اخیر سوریه به خصوص آزادسازی شهر حلب را به اسد تبریک گفت و افزود: کشور ایران این شرایط را در روزهای آزادسازی خرمشهر تجربه کرد.

هیأت پارلمانی ایران شب گذشته سفر خود به سوریه و لبنان را آغاز کرد و در بدو ورود به سوریه مورد استقبال رئیس کمیسیون امنیت مجلس سوریه در فرودگاه دمشق قرار گرفت.

امروز هیأت پارلمانی که به ریاست بروجردی به سوریه سفر کرده با بشار اسد رییس جمهور و ولید معلم وزیر امور خارجه در دمشق دیدار و گفت‌وگو کردند. دیدار و گفت‌وگو با رئیس مجلس، نخست وزیر و وزیر امور خارجه سوریه از دیگر برنامه‌های این هیأت در سفر خود به سوریه است که قرار است بعد از سوریه به لبنان سفر کند و با مقامات این کشور نیز دیدار داشته باشند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۷ ۲۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۹:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۶ ۱۲:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۳:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۲۳:۳۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۰۸:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۸ ۲۲:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۲۰:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۴ ۲۳:۰۸
 
۱۳۹۴/۰۶/۱۰ ۱۰:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : بشار اسد+سوریه+ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.