توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 363226
دشان: شاگردانم با تمام وجود بازی کردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۹
دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه پس از پیروزی دیرهنگام تیمش مقابل آلبانی، به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت.

به نظر آلبانی در آستانه کسب یک نتیجه تاریخی بود که در دقیقه ۸۹، روی سانتر خوب عادل رامی، آنتوان گریزمان دروازه حریف را باز کرد و تیمش را پیش انداخت. در فرصت باقی مانده دیمیتری پایه نیز یک گل دیگر به ثمر رساند تا هم خیال تیمش از بابت پیروزی را راحت کند و هم صعود تیمش به دور بعد را قطعی کند. دشان معتقد است که تیمش شروع خوبی نداشت ولی ریفته رفته خوب کار کرد.

او گفت:" بازیکنانم با تمام وجودشان بازی کردند. خیلی ضعیف شروع نکردیم ولی خیلی هم خوب نبودیم. با این حال کمی خوش شانس بودیم.۶ امتیاز کسب کرده ایم و از مرحله گروهی صعود کرده ایم. بازی آخر همچنان تعیین کننده است و این را یک موضوع مثبت ارزیابی می‌کنیم. باید صدرنشین باشیم و با قدرت به دور بعد صعود کنیم."

دشان درباره نیمکت نشین کردن پوگبا و گریزمان گفت:" نیمکت نشین کردن پوگبا یک تصمیم تاکتیکی بود که بر اساس ترکیب اولیه آناه به این نتیجه رسیدم. با توجه به سیستم آنها، به دو بازیکن مخرب در خط میانی نیاز داشتیم. پوگبا توانایی های دیگری دارد. در مورد گریزمان هم می‌دانم که مثل پوگا از این تصمیم خوشحال نیست ولی او خوب کار کرده است. ۶۰ دقیقه در بازی اول بازی کرد و حالا هم ورود خوبی به زمین داشت و گل زد. امشب نیم ساعت بازی کرد و نتیجه بازی را رقم بزد ولی می‌دانم که دوست داشت از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد."
 
کلمات کلیدی : یورو ۲۰۱۶+فرانسه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
دشان: شاگردانم با تمام وجود بازی کردند