توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428927
فردا پایتخت بارانی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۵
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران فردا چهارشنبه نیمه ابری، همراه با بارش باران و مه صبحگاهی است.

احد وظیفه در گفتگو با مهر، افزود: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسیاز بعدازظهر امروز با ورود سامانه بارشی دیگری به کشور، بارش برف و باران و وزش باد در استان‌های واقع در غرب، برخی نقاط شمال غرب و جنوب غرب، مرکز، دامنه‌های رشته کوه البرز و بخش‌هایی از شمال شرق رخ خواهد داد که در استان‌های جنوبی با رعد و برق نیز همراه خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز چهارشنبه ۸ دی، به‌تدریج از میزان بارش در شمال غرب و غرب کاسته شده و این سامانه در بخش‌هایی از مرکز، دامنه‌هایی از البرز مرکزی و شرقی و شمال شرق فعال بوده و در اواخر این روز از کشور خارج می‌شود.

وظیفه افزود: روز پنجشنبه ۹ دی، در غالب مناطق کشور جوی نسبتا آرام حاکم خواهد بود. همچنین آسمان تهران فردا چهارشنبه نیمه ابری، همراه با بارش باران و مه صبحگاهی، در بعد از ظهر کاهش ابر و وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۷ و ۴ درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه نیز کمی ابری همراه با غبار صبحگاهی با بیشینه و کمینه دمای ۹ و یک درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.
 
کلمات کلیدی : بارش باران، هوای تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.