توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508423
قطعی شدن جدایی مربی استقلالی از راه آهن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰
مدیرعامل باشگاه راه‌آهن اظهار داشت: دین‌محمدی تمایلی به ادامه همکاری با باشگاه راه‌آهن ندارد و برخلاف میل باطنی باشگاه، با او قطع همکاری می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، سیروس دین‌محمدی هفته گذشته و پس از شکست راه‌آهن مقابل مس کرمان، از هدایت زردپوشان تهرانی استعفا کرد و در دیدار هفته چهارم تیمش مقابل اکسین البرز هم روی نیمکت راه‌آهن ننشست.حسین رشیدی، مدیرعامل باشگاه راه‌آهن در این خصوص اظهار داشت: دین‌محمدی تا ظهر امروز (دوشنبه) فرصت داشت تا به ما پاسخ قطعی بدهد. او تمایلی به ادامه همکاری با باشگاه راه‌آهن ندارد و برخلاف میل باطنی باشگاه، با او قطع همکاری می‌کنیم. با دین‌محمدی اختلاف نظری نداریم و او یکی از دوستان خوب ماست.
وی با بیان اینکه انتظار نداریم کسی زندگی خود را فدای باشگاه کند، درباره کادر فنی راه‌آهن در ادامه لیگ دسته اول گفت: تاکنون با هیچ‌کسی برای هدایت تیم صحبتی نکرده‌ایم، چون منتظر پاسخ دین‌محمدی بودیم. اکنون هم کادر فنی قبلی، تیم را هدایت می‌کند و محسن بیاتی‌نیا به‌عنوان بزرگ‌تر و کاپیتان تیم، به کادر فنی کمک خواهد کرد.
راه‌آهن در چهار هفته گذشته لیگ دسته اول، امتیازی کسب نکرده و در قعر جدول جای گرفته است.
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال+باشگاه راه آهن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.