توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455521
عضو هیأت رئیسه مجلس: دولت توان خود را صرف جلسات و همایش‌ها در حوزه اقتصاد مقاومتی کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۸
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: دولت تلاش زیادی در بحث برگزاری همایش‌ها و جلسات در حوزه اقتصاد مقاومتی داشت اما در بحث رونق تولید توفیقاتی را شاهد نبودیم و واردات و قاچاق کالا و ارز همچنان پابرجا بود و با قوت به کار خود ادامه می‌داد.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به میزان عمل به اقتصاد مقاومتی در سال 95 از سوی دولت گفت: دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی باید تلاش‌هایی را در برگزاری جلسات و همایش‌ها داشت اما عملا رونق تولید و ایجاد اشتغال قابل لمس نبود.

وی افزود: دولت باید واردات کالاهای خارجی را مدیریت کند و به تشویق و ترغیب برای مصرف کالاهای خارجی روی آورد.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: ما باید انتقال تکنولوژی به کشور را پیگیری کنیم نه واردات کالا. واردات موضوعی است که دشمنان ما نیز تمایل دارند به کشور ما کالا صادر کنند و ما واردات را پذیرا باشیم. ولی ما نباید تن به این ذلت بدهیم. 

رنجبرزاده در پایان خاطرنشان کرد: ما در سال 95 وضعیت خوبی در اشتغال نداشتیم و امسال سال خوبی برای رونق گرفتن تولید نبود و با همچنان واردات خارجی و لوکس در کشور و بحث قاچاق کالا و ارز هنوز پابرجا بود و با قوت به کار خود ادامه می‌دادند و این موارد موضوعاتی بود که ملموس بود و می‌توان گفت موفقیتی در بحث تولید و اقتصاد مقاومتی و مبارزه با قاچاق کالا وجود نداشت.
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۰۸:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۲:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۹ ۱۷:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۹ ۱۶:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۵ ۲۱:۴۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۰۷:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۴:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۰۸:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۰:۲۷
 
۱۳۹۴/۰۳/۳۱ ۱۲:۴۰
 
 
کلمات کلیدی : اقتصاد مقاومتی، دولت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.