توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 395122
قدردانی نماینده آشوریان در مجلس از رئیس صداوسیما
تاریخ انتشار : شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما، از پخش برنامه‌ای رادیویی که به خدمات وطن‌دوستانه زرتشتیان اشاره دارد قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، «یوناتن بت کلیا»، نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی و دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان در نامه‌ای که برای دکتر عسکری ارسال کرد، پخش برنامه‌ای در شبکه رادیویی تهران درباره دستاوردهای "کیخسرو جمشید" برای کشور را غرورآفرین و سبب دلگرمی اقلیت‌های دینی توصیف کرد.

وی در این نامه آورده است: آنچه در کمال صداقت و حفظ عدالت و حرمت شخصیتی با عمق دلبستگی به میهن‌مان ایران در این برنامه ارائه شد، سبب دلگرمی و شیفتگی جوامع اقلیت‌های دینی شد. از این رو، صمیمانه‌ترین سپاس‌ها را به آن مقام گرانقدر تقدیم کرده و امید است که مراتب قدردانی را از مقام محترم معاونت صدای جمهوری اسلامی، مدیریت شبکه رادیویی تهران و گردانندگان برنامه به عمل آورید که مایه سپاسگذاری است."

برنامه «گذری در تهران» که از رادیوی تهران پخش شده، در بررسی روند تاریخی شهر تهران، نگاهی به حضور شخصیت‌های فرهنگی اقلیت‌های مذهبی به ویژه مسیحیان آشوری و ارمنی در احداث اماکن تاریخی و مذهبی در شهر تهران و مشارکت آنان در حفظ میراث فرهنگی و تاریخی این شهر بزرگ داشته است.
 
کلمات کلیدی : صدا و سیما+علی عسکری+نماینده آشوریان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.