توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479020
بشار اسد: شرایط بد را پشت سر گذراندیم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۳
رئیس‎جمهور سوریه با تاکید بر اینکه اوضاع سوریه رو به بهبودی است، تاکید کرد که گروه‌های تروریستی در حال خروج از این کشور هستند.

به گزارش فارس، رئیس جمهور سوریه در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «ویون» هند تاکید کرد که اوضاع سوریه به شکل گسترده رو به بهبودی است، زیرا گروه‎های تروریستی بویژه «داعش» و «جبهه النصره» در حال خروج از این کشور هستند.

اسد افزود: اوضاع میدانی از لحاظ نظامی بسیار بهتر شده است، اما کاملا بهبود نیافته است، زیرا این امر منحصر به درگیری نظامی نیست بلکه مسایل مختلف از جمله ایدئولوژی وجود دارد که تلاش می‌کنند آن را در منطقه ما گسترش دهند.

رئیس جمهور سوریه افزود: ما احترام زیادی برای مواضع هند نسبت به تحولات سوریه قائلیم، زیرا هند در اتخاذ مواضع خود از یک سو به قوانین بین المللی و منشور سازمان ملل و اخلاق جهانی پایبند است و از سوی دیگر، تمدن هندی و اخلاق ملت هند را در نظر می‌گیرد.

اسد گفت: با وجود فشارهای غربی روی همه کشورهای جهان از جمله هند برای تحریم مردم سوریه، هند روابط خود را با سوریه حفظ کرده است.

مشروح گفت‎و‎گوی رئیس جمهور سوریه با شبکه «ویون تی‎وی» هند امشب منتشر خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : بشار اسد+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.