نظر منتشر شده
۹۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459725
آمار روحانی از اشتغال در کشور؛
وضع ایجاد اشتغال به طور نسبی در کشور خوب بوده است و راضی هستیم/ ۶۳۰هزار شغل در کشور ایجاد شد
بخش اقتصادی الف، ۱۷ فروردین ۹۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری تاکید کرد:براساس آمار 12 ماهه در سال گذشته صادرات از واردات پیشی گرفت که این توفیق به عنوان یکی از مظاهر اقتصاد مقاومتی پس از 63 سال در کشور رقم خورده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه در آئین افتتاح و آغاز اجرای 18 طرح به صورت ویدئوکنفرانسی و همزمان در سالن یادگار امام(ره) استانداری سمنان گفت: در سال گذشته بیش از 300 میلیون دلار میزان صادارت از واردات بیشتر بوده است.

وی اظهارداشت: در سال 96 با شعار اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال باید ایجاد بیش از 700 هزار شغل در کشور هدفگذاری شود.

روحانی افزود: با توجه به دستور مقام معظم رهبری در اشتغال، سال گذشته وضع ایجاد اشتغال به طور نسبی در کشور خوب بوده است و راضی هستیم و به طور کلی در سال گذشته 714 هزار اشتغال خالص در کشور ایجاد شده است که در سال 96 باید به بیش از 700 هزار شغل برسد.

وی با اشاره به اینکه امسال سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است ما امروز در کشور دارای ظرفیت های خوب و استعدادهای خوبی در کشور هستیم و دارای جوانان مومن هستیم، افزود: اشتغال کل سال
روحانی بیان داشت: برای اینکه مردم بدانند میزان اشتغال زایی بیش از ۶۳۰ هزار شغل در کشور چه میزان است باید گفت تنها شش کشور در سطح جهان هستند که قادر به ایجاد بیش از ۶۰۰ هزار شغل در طول یک‌سال هستند، همچنین باید گفت این میزان شغل آفرینی در زمانی صورت گرفته که نفت ۱۴۰ دلاری به ۴۰ یا ۵۰ دلار رسید که بعضا یک سوم و یا یک چهارم شرایط سال های قبل بود لذا از این لحاظ باید گفت خوشبختانه تحولات خوبی در کشور رخ داده است.
بر مبنای زمستان به زمستان 630 هزار شغل بوده است که آمار بسیار بالایی است که در دنیا فقط 6 کشور هستند که بالای 600 هزار شغل ایجاد کرده اند.

وی ادامه داد: حرکت بسیار خوبی برای تحول در استان سمنان شروع شده است و این حرکت نه تنها برای استان سمنان، بلکه برای همه استان های کشور شروع شده است.

رئیس جمهوری افزود: این ایجاد اشتغال با شرایط سختی انجام شده است، دیگر نفت کشور 147 دلار نیست بلکه کمتر از نصف آن و برابر 50 دلار است که با وجود این شرایط حرکت خوبی انجام شده بود اما با این حال اگر این ایجاد اشتغال را با نیاز کشور مقایسه کنیم کم است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز کشور، یک میلیون و 200 هزار نفر در کشور در سال گذشته جویای کار بودند که 700 هزار نفر را مشغول کار کردیم اما 500 هزار نفر به جمعیت بیکاران اضافه شد.

دکتر روحانی تاکید کرد: گام بلندی باید در اشتغال برداریم و رهبر معظم انقلاب نیز به اشتغال تاکیدات فراوانی کرده اند.

وی افزود: اکنون فرصت بزرگی برای کارآفرینان ایجاد شده است، یکی از واحدهای صنعتی ایجاد شده در استان سمنان، برای 150 نفر از جوانان شغل ایجاد شده است که نشان می دهد شدت حرکت مردم برای توسعه استان سمنان بیشتر از گذشته شده است.

رئیس جمهوری با بیان اینکه اکنون شرایط خوبی پیش رو است، همه باید به میدان بیایند و فقط دولت مدنظر نباشد، گفت: همه مردم، مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه، نیروهای مسلح همه باید کمک کنند، باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد و دولت باید از نیروهای انسانی و تجهیزات را باید به کارگیرد.

در سفر دکتر روحانی در روز هفدهم فروردین 96 به سمنان در قالب چهارمین سفر کاروان تدبیر و امید به استان ها در سالجاری، 18 طرح عمرانی و صنعتی با بیش از 11 هزار و 670 میلیارد ریال اعتبار و ایجاد اشتغال برای بیش از 885 نفر از طریق ویدئوکنفرانس بهره برداری و کلنگ زنی می شود که شامل افتتاح 17 طرح و آغاز عملیات اجرایی یک طرح صنعتی است.

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، حسینعلی امیری معاون امور مجلس ریاست جمهوری، سید امیرمحسن ضیایی رئیس جمعیت هلال احمر کشور و چندین معاون وزیر در این سفر رئیس جمهوری را همراهی می کنند.

افتتاح طرح بهسازی توسعه عوامل پروازی فرودگاه سمنان، راه اصلی گرمسار- چنداب، طرح قطار محلی تهران- ورامین- گرمسار، افتتاح تقاطع غیرهمسطح درجزین، بهسازی محور شاهرود- گرگان، افتتاح چند باب پل و مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی از طرح های افتتاحی وزارت راه و شهرسازی، افتتاح سامانه آبیاری تحت فشار به مساحت پنج هزار هکتار از طرح های افتتاحی در حوزه وزارت جهادکشاورزی، افتتاح طرح فرابرد هوشمند میهن، طرح های شکوفا بهداشت و شکوفا شیمی آرین از طرح های افتتاحی در حوزه وزارت صنعت، معدن و تجارت، افتتاح ساختمان اداره امور مالیاتی استان و سایت امداد هوایی و آشیانه بالگرد هلال احمر نیز دیگر طرح های افتتاحی از طریق ویدئوکنفرانس با حضور دکتر روحانی رئیس جمهوری است.
 
کلمات کلیدی : اشتغال+شغل+روحانی+بیکاری+پیدا کردن شغل+استخدام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۴:۰۴
تعطیلی کارخانه‌ها و کارگاه‌ها و یا ورشکستگی باغداران به دلیل عدم حمایت دولت و واردات بی‌رویه میوه در کنار بیکاری جوانان چگونه می‌تواند رشد اقتصادی با خود آورده باشد و چگونه است که رضایتمندی از اوضاع حاکم تنها در میان مدیران اشرافی دولت به گوش می‌رسد و آن را به عموم جامعه نسبت می‌دهند! آیا واقعا صدای مردم را نمی‌شنوند؟! (4234362) (alef-13)
 
بانو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۱۹:۱۶
تعطیلی کارخانه ها از خیلی سال پیش شروع شد و مربوط به چهارسال اخیرنیست. (4234535) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۶:۵۲:۲۹
اینو نگید ؛ چی بگید ؟!!!! (4235075) (alef-3)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۲۰:۳۹
کی گفته صدای مردم رو نمی شنون؟ مگه پزشکان و مدیران و مسئولین جزو مردم نیستن؟! :) (4234541) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۴۳:۲۵
توی این 4 سال ات ؛ از لحاظ ایجاد اشتغال ، 400 سال به عقب برگشتیم (4234646) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۱۳:۰۶
خدا رو شکر که در دولت قبل هیچ کارخانه‌ای تعطیل نشد. هیچ باغداری ورشکست نشد. واردات بی‌رویه میوه حتی پرتقال اسرائیلی انجام نشد. مردم هم از مدیران پاکدست و ساده زیست رضایت کامل داشتند.

نتیجه هم این شد که همه در انتخابات صدای مردم را شنیدند که چگونه به تداوم تفکر دولت قبلی رأی داده و رضایت خود را از عملکردهای هشت ساله نشان دادند.

ضمنا فیل‌ها پرواز می‌کنند و ما هم در صداقت و حسن نیت شما هیچ شکی نداریم. (4234778) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۲۱:۰۸
آره ! شغل ایجاد کردی منتها برای ایرباس و بوئینگ و پژو و رنو (4234811) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۶:۵۷:۰۲
عمو جون شرکت های هواپیمایی و خدمات مسافر بری هم ایجاد اشتغال می کنند . همین ایران خودرو چند نفر مشغول هستند ؟ جلوتر از بینی خود را هم ببنید (4235091) (alef-3)
 
ملتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۴۱:۱۲
آقای روحانی تو نباید راضی باشی. مردم. فراموش نکن مردم باید راضی باشن. (4234879) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۸:۲۹:۱۴
اینها فقط ایجاد شغل رو میگن و حرفی از شغل های از بین رفته نمیزنن!
ضمن اینکه ما 5 میلیون دانشجو داریم یعنی سالی حداقل یک میلیون شغل برای افراد دانشگاهی باید ایجاد کرد، افراد غیر دانشگاهی به کنار! اونوقت این آقا ادعا میکنه 600 هزار شغل در سال خوب هست! (4235398) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۴:۲۶
خطاب به آقای رئیس‌جمهور بنویسید وام دادن به چند کارخانه برای احیاء مجدد اشتغالزایی محسوب نمی‌شود. گزارش بدهند در طول چهار سال گذشته چند کارخانه تولیدی جدید راه انداخته‌اند؟ (4234364) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۰۹:۱۲
همین دولت الان چهار سال با شرایط تحریم ها قیمت دلار و ثابت کرده ، تورم رو تک رقمی کرده و مانع از تحریم های جدید شده ، اگر فرصت داده بشه اشغال بیشتری را هم فراهم خواهد کرد (4234500) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۷:۰۴:۲۰
الان داری جک تعریف میکنی؟؟؟؟؟
خود آقایون که گفتن همه تحریم ها برداشته شده!!!!
تورم که هم قضاوتش با خودتون!!!
تحریم های جدید هم یکم سرچ بزنید متوجه میشید (4235113) (alef-3)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۱۶:۱۴
با خزانه خالی که امثال شما براش گذاشتید همینم که نشدیم ونزویلا و سوریه باید ازش ممنون باشیم (4234524) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۸:۳۱:۰۳
به گفته خودشون 100 الی 150 میلیارد میلیارد دلار دارایی آزاد شد، این یعنی بودجه چند سال مملکت، فروش نفت از 700 هزار بشکه به بالای دو میلیون رسید، کدام خزانه خالی؟! (4235409) (alef-3)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۱۷:۰۸
درود بر روحانی (4234527) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۲۰:۰۱
چی تولید کنیم؟ نحریم ها کمراقتصاد را شکست. (4234537) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۷:۰۴:۵۷
همون چیزهایی که به جای دلارهای نفت و دستگاه و تجهیزات داریم وارد میکنیم (4235116) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۴۹:۳۸
آقای روحانی !!!!
تورم ؛ شاخصی است از افزایش یا کاهش نرخ تعدادی کالای خاص
این درست .
ولی قیمت کدام جنس و کالا از زمان دولت قبل قیمتش پائین تر اومده که حضرتعالی میگی تورم کاهش یافته و تک رقمی شده ؟!!!
سیب ؟
گلابی ؟
پیاز ؟
خیار ؟
گوجه فرنگی ؟
اجاره خانه ؟
بلیط هواپیما ؟
بستنی قیفی ؟
فرش؟
برنج ؟
گوشت ؟
مرغ ؟
بادمجون ؟
کدو حلوایی ؟
شارژ موبایل ؟
دوچرخه کودک ؟
سه چرخه بزرگسال ؟
پراید ؟
آبغوره ؟
قیمت ملک ؟


آخه چی قیمت اش اومده پائین ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (4234673) (alef-3)
 
واقع بین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۰۰:۲۲:۳۷
دوست عزیز:
پایین آمدن نرخ تورم یعنی اینکه اگر شما در سال قبل مرغ رو می خریدی کیلویی 6000 تومان و امسال خریدی 6600 تومان یعنی تورم در این کالا در یکسال 10 درصد بوده و لیکن اگر همین مرغ رو خریدی 5400 تومان یعنی اینکه 1 کیلو مرغ 600 تومان پایین اومده یعنی تورم منفی 10 درصد که من فکر نمی کنم تا حالا مسئولی گفته باشه تورم منفی بلکه گفتن سرعت تورم سالیانه از 43 درصد دولت قبل به زیر 10 درصد رسیده یعنی هنوز نزدیک 10 درصد افزایش قیمت بطور میانگین در کلیه کالا ها داریم . میشه بجای انتقاد بی دلیل کمی هم بررسی کرد و سپس اظهار نظر. یا حق (4236108) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۵۴:۵۰
چه فرقی میکنه؟ مگر هدف این نیست که یک جوان بیکار مشغول به کار شود؟ خوب چرا همین کار رو دولت قبل نکرد؟ یعنی اگر جوانان بیکار باشند بهتر از این است که ظرفیتهای موجود فعال شوند؟

دولت این تدبیر را داشت که از این طریق مشکل تعطیلی کارخانه‌ها و یخشی از معضل بیکاری را حل و به تولید ملی اضافه کند؟ این را هم شما ایراد می‌بینید؟ البته از کسانی که فرق هواپیمای فوق مدرن و رب گوجه فرنگی فاسد شده را تشخیص نمی‌دهند و آن را مرجوعی می‌دانند توقع زیادی نیست.

در کل شما به دولت ایراد بگیرید. خیلی هم ممنون هستیم. چون گاهی اوقات این بهانه‌جویی‌هایتان باعث می‌شود که اشکالات واقعی دولت هم دیده نشود و مردم از روی لج شما هم که شده انتخابی را که دوست ندارید انجام دهند. عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد. (4234699) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۳۹:۳۳
630 هزار شغل که چه عرض کنم !
شما 80 میلیون رو سر کار گذاشته اید
این بالاترین نرخ اشتغالزایی در کشور بوده و هست ! (4234876) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۶:۱۸:۴۴
مهندس....وقتی یه کارخونه موجود نیمه تعطیله واسه چی باید اینو ول کرد رفت یه کارخونه جدید زد...التماس تفکر.... (4235008) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۵:۰۲
کسی که خودش را به خواب زده،نمی توان بیدار کرد.تورم 10درصده!!!!!یک کارمند یا کارگر دیگه میوه هم نمی تواند بخورد. (4234365) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۲۴:۲۰
برای من سئواله
تمام اقلام در طول 4 سال پیش با افزایش قیمت روبرو بوده
اعم از خوراکی و پوشاکی و ....
چطور ممکنه تورم اومده باشه پائین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (4234823) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۶:۱۹:۵۳
شنونده باید عاقل باشه (4235012) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۷:۱۰:۴۶
دوست عزیز بهتر است مطالعه بیشتری بفرمایید هنوز شما معنی و مفهوم تورم را نمیدانید (4235141) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۸:۲۲:۱۵
تو که فیلسوفی ! بگو تورم چیه ؟!
لابد کاهش تورم به ورود 3 تا ایرباس ربط داره ؟!!! (4235362) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۷:۳۵:۳۸
هر وقت معنای تورم رو فهمیدی و هر وقت متوجه شدی که افزایش قیمت و کاهش تورم با هم منافاتی ندارند جواب سوالت رو هم خواهی گرفت.

البته به این سوال بارها پاسخ داده شده ولی وقتی کسی خودش نخواد متوجه بشه نمیشه براش کاری کرد. (4235232) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۵:۰۶
باید کسی در انتخابات ریاست‌جمهوری 96 کاندیدا شود که کشوری را که به سمت دهان گرگ استکبار برده شده، از این مهلکه بیرون بکشد. در یک کلام کشور به مدیر جهادی نیاز دارد. (4234366) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۰۵:۵۴
8 سال دولت دست تفکر شما بود به کجا رسید ؟ پراید 6 میلیونی شد 18 میلیون ! (4234485) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۷:۰۴:۱۵
گشایش های هر روزه کلید رو چرا نمیگی ؟!

گوجه فرنگی گندیده و کرم خورده از 4 ناحیه ! ؛ کیلیویی 6000 تومن !!!! ( نرخ دیروز در منطقه افسریه تهران )

سیر خشک کیلویی 40 هزار تومن !!!

پرتغال 3 تا 1 کیلو فاقد 2 سی سی آب ؛ کیلویی 5500 تومن

برنج هاشمی کیلویی 15500 تومن

سیب زرد درختی تولید 7 ماه پیش تقریبا" قهوه ای ( گندیده ) کیلویی 5500 تومن


این است گشایش های هر روزه کلیدددددددددد (4235112) (alef-3)
 
رضا
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۱۹:۱۳
مدیریت جهادی؟؟؟ مدیریت مبتنی بر خردمندی وبرنامه ریزی درسته. (4234533) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۵:۲۲
با بی‌تدبیری دولت و دولتمردان نتیجه کار همین رکودی است که در کشور شاهدش هستیم. متاسفانه مسئولان نمی‌خواهند حقیقت را بپذیرند. (4234367) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۲۱:۳۷
دلیل رکود ها تحریم چند ساله ما بوده. (4234546) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۳۲:۱۸
تحریم ها کاغذ پاره ای بیش نیست. (4234587) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۷:۰۶:۳۴
اتفاقا این دولت ثابت کرد واقعا کاغذ پاره ای بیش نیست
چون به قول خودشون با برداشته شدن همه تحریم ها وضع که بهتر نشد هیچ
بدتر هم شد!!!! (4235123) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۵:۳۵
من كه اصلا ازت راضي نيستم حيف ناچارم بهت راي بدم از ترس اونهايي كه دارن ميان (4234368) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۵۲:۵۷
این کارت اسمش خیانت به کشوره (4234689) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۲۷:۲۰
پس حقته همین زندگی.ای که داری ناراضی باش تا خسته بشی (4234833) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۵:۴۰
دشمنان انقلاب و نظام اقتصاد کشور را هدف گرفته‌اند. وقتی نیروهای جان به کف ما جلوی ورود داعشی‌های تروریست به کشور را گرفته‌اند مسئولان ما از عهده مبارزه با قاچاق کالا برنمی‌آیند؟ (4234369) (alef-13)
 
محمد علی
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۶:۳۴
آقای روحانی با توجه به محدوده اختیارات شما و اینکه میدانیم چه کسانی نمیگذارند دولت به درستی به وظایفش عمل کند،از عملکرد دولت شما راضی هستیم و باز هم به شما رای میدیم تا کاندیدای منتخب و محترم اصولگرایان رای نیاورد. (4234372) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۰۵:۰۲
دقیقا کی نمیذاره؟
دولت و مجلس که دربست در اختیاره آقایونن
صدا و سیما هم که برای اولین بار در تاریخ با فشار های دولت رییسش عوض شد
حضرت آقا هم که همه جوره کمکتون کرده( آخریش منع حضور احمدی نژاد و یا اجازه برجام به کل ضرر و...)
دیگه چی می خواید که نتونستید انجام بدید؟!!!!

کارتون شده گتره ای حرف زدن و می دونید که اگه بخواید با مثال و مدرک حرف بزنید دستتون رو میشه (4234479) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۱۲:۴۵
احسنت برشما باز هم رای بدین به دولت بی تدبیری وناامیدی (4234776) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۱۴:۵۷
شما به روحانی رای بده ، ولی با گل بهار نمی شود ،
حرف از اینها گذشته هرکه یک کم تحلیل داشته باشد میداند که رییسی مرحله اول پیروز انتخابات است. (4234782) (alef-11)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۱۹:۴۰
یعنی بقیه نمی ذارن حقوق ما رو افزایش بده و همه هم و غمش افزایش سطح رفاه قشر مرفه باشه؟

دولت مرفهان بی درد طرفداراش هم همون مرفهان بی درد هستن. (4234807) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۲۸:۵۵
میشه بگی چه کسانی نمی گذارند این اقا به کاراش عمل کنه ؟ (4234840) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۷:۴۹
مردم دیگر توان تحمل پرداخت هزینه توهمات و وعده‌های دروغ و تمایلی به حضور افرادی که بر دار قالی «کدخدا» نقش خاطره می‌زنند ندارند. حضور مدیرانی ناکارآمد و غیرانقلابی که مدتی است با تفکرات خالی از واقعیت به نفع خود، امور کشور را فلج کرده‌اند و سفره مردم را تنگ‌تر از قبل، هرگز نمی‌توانند درد مردم را بفهمند و نباید در این جایگاه خطیر بر مسند بنشینند! (4234375) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۰۶:۵۶
مثلا مدیران انقلابی شما در اون 8 سال چه گلی بر سر مملکت زدن جز تورم ؟ (4234491) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۷:۰۸:۱۹
نیلی مشاور روحانی: می خواهیم به شرایط سال 90 بازگردیم!!! (4235129) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۸:۰۲
آقای رئیس‌جمهور صحبت از ایجاد 700 هزار شغل کرده پس چرا مردم این گشایش‌ها را نمی‌بینند؟ پس چرا شاهد تعطیل شدن کارخانه‌های کشور یکی پس از دیگری هستیم؟ (4234376) (alef-13)
 
ابوالحسن-ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۲۹:۵۴
من دردوره قبل به دکتر روحانی رای ندادام
امروز لیست اصولگرایان محترم را دیدم
آقای روحانی را خیر موجودین دیدم (4234380) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۲۹:۳۲
شما در دوره قبل هم به روحانی رای دادی....اگر هم ندادی به ولایتی صد در صد رای دادی (4234843) (alef-11)
 
ابوالحسن-ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۸:۴۶:۱۹
بلی به دکتر ولایتی رای دادم چون اعتقاد به تشخیص آقای مهدوی کنی داشتم. (4235442) (alef-3)
 
Seychelles
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۳۱:۲۷
آقای رئیس جمهور بخدا ما به شما رای دادیم ولی خداشاهده وضعیت اقتصادی کشور و بسیاری از مردم ابدا خوب نیست چرا میفرمایید خوبه؟باید دوسال پیش تیم اقتصادی خود مخصوصا وزیر اقتصاد را با یک فرد بهتر تعویض میکردید..دستفروشی در خیابانها ومترو بیداد میکنه چه زن و چه مرد...تنها شغلی که الان میشه پیدا کرد پیک موتوری و رانندگی آژانس هست..خداشاهده وضعیت اشتغال و اقتصاد خوب نیست چرا باور نمی کنید؟به قرآن قسم دوست داشتیم همانطور که شما می فرمایید بود تا هم از رای دوره قبل خود راضی باشیم وهم دوره آینده با اشتیاق به شما رای میدادیم. (4234385) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۴۱:۴۴
اینقدر تکرار نکن... بجای آن فقط بگو دقیقا کجا چه استانی چه کارخانه ای چه کارگاهی این شغل ها با ذکر نام البته ایجاد شدند تا مردم هم شاهد باشند برادر عزیز (4234405) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۴۴:۳۰
بله ايجاد شغل براي فتنه گران شما راضي نباشيد کي راضي باشه ؟


بيکاري داره بيداد ميکنه اون وقت با تمام پر روئي ميگن از ايجاد اشتغال راضي هستم؟؟؟ (4234410) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۴۴:۵۵
حکايت اينه که ميگن سير از گشنه خبر نداره (4234411) (alef-13)
 
علي
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۵۲:۲۸
‏بنظر میاد دولت 5 -0 عقبه و مربی گفته چیزی برای از دست دادن نداریم. دفاع رو ول کنید و بچسبید به حمله (4234426) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۲۵:۴۲
همیشه همین بوده شما رفتی خارج خبرنداری. (4234560) (alef-3)
 
سجاد
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۵۲:۵۴
روتو برم (4234427) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۵۵:۵۵
‏ آخوندی فاتحه حقوق شهروندی تازه رونمایی شده، رو هم خوند!

روحانی با چی میخواد دیگه ژست انتخاباتی بگیره؟!! (4234438) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۵۷:۳۰
با سیب و گلابی های نرسیده برجام !!! (4234934) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۳:۵۶:۵۲
‏دولتی داریم که رئیسش شعار آزادی بیان و فریاد نشکنیم قلم ها و...سر میده، وزیرش هم چنین پاسخی میده به سوال یک خبرنگار (4234442) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۰۴:۱۹
اگر به دنبال اشتغال هستیم باید موانع فعالیت سرمایه گذار خارجی را رفع کنیم، قوانین سختگیرانه را لغو کرده و نا امنی های موجود را از بین ببریم چرا که تا زمانی که تکنولوژی وارد کشور نشده و بنگاههای اقتصادی شروع به فعالیت نکنند نیروی انسانی که عامل دیگر رشد اقتصادی است نمی تواند فعالیت داشته باشد و بیکار می ماند. (4234477) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۴:۴۶:۵۰
برای اونایی که پارتی دارند شغل ایجاد شده آدم میشناسم مردودی دانشگاه بوده مدرکشو نتونسته بگیره الان تو استانداری مشغول به کاره ولی من و امثال من که با زحمت درس خوندیم بیکاریم. به خدا ازتون نمیگذرم . (4234661) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۰۶:۰۰
خب از این وضعیت راضیه- پس 4 ساله دیگه هم تو بهترین حالت همین وضعه (4234749) (alef-11)
 
حمید
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۱۷:۵۸
وضع اشتغال بطور نسبی خوب بوده راضی هستیم !!!!!
مشک انست که عطار بگوید نه اینکه خود بگوید!! (4234800) (alef-11)
 
Malaysia
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۳۸:۴۶
آقای روحانی، رییس جمهور محترم، اگه کمی از فکر قدرت فارغ و به اخلاق و انصاف رو کنید، به احتمال قوی خودتون استعفا می دهید و کاندید هم نمی شوید. (4234873) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۴۰:۱۳
شغل برای خودتان و خواصتان ایجاد شده (4234877) (alef-3)
 
صدانیوز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۴۴:۲۲
نمیدونم از کدوم ایجاد اشتغال صحبت میکنند
اگر 7 هزار شغل درت کردند 70 هزار تا شغل از بین بردن و تولیدات کشور تا حد ورشکستکی بردند....دولت روحانی در امر اقتصاد خیلی ضعیف بود..

(4234892) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۵:۴۹:۱۸
میشه یکی به ایشون بگه تو رو خدافقط 10000شغل که ایجاد کردین رو نام ببرین!!!!!!!و امار هم بدین چند هزار نفر بیکار شدن توی این چند سال!!!!!!!!!

فقط شعار و فقط آمار بدون سند (4234907) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۶:۰۱:۵۶
درود بر روحانی (4234952) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۶:۲۰:۲۱
اقای روحانی توانست ارامش رو به اقتصاد و وضعیت تقاضا در مسکن ارز وغیره ر از تلاطم و اشفتگی به ارامش رسانده ودر این بین دلالها بخصوص بسازبفروشها و سفته بازها و کلا کسانی که از تورم و بی ثباتی ارز مسکن سود میبردن ضرر کردن .من دوباره و با اعتماد بیشتری به روحانی رای میدهم (4235017) (alef-3)
 
سیق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۷:۳۲:۵۶
نه بزرگ به روحانی توسط جمعیت میلیونی فرهنگیان مظلوم. (4235221) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۸:۳۰:۴۰
آری بزرگ به روحانی توسط جمعیت میلیونی فرهنگیان مظلوم.

هر وقت شما ثابت کردی که سخنگوی فرهنگیان هستی من هم ثابت می‌کنم. (4235406) (alef-3)
 
پرستار بیمارستان مسیح دانشوری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۸:۴۳:۵۷
نه بزرگ پرسنل بیمارستان های دولتی ( غیر پزشک ) به روحانی
به خاطر عقب افتادن 8 ماهه حقوق و کارانه (4235432) (alef-3)
 
کارمند له شده زیر بار گرونی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۸:۴۵:۱۹
نــــــــــــــــــــــــــه بزرگ کارمندان دولت مثلا" کلید! ، به روحانی (4235436) (alef-3)
 
علی
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۸:۳۸:۲۱
فوق لیسانسم دنبال کارم بله کار ایجاد شده ولی برای پارتی دارها متاسفم که به این آقا رای دادم
الف جان دلم خونه بی زحمت به چاپ (4235420) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۲۱:۰۸:۰۹
داداش تو که در امریکایی ، پرچم کنار کامنتت این را میگه ، اون جا هم بیکاری هست !!!! پس برو یقه ترامپ را بگیر
در ضمن کار هست حال کار کردن نیست
در دولت قبل به جای ایجاد شغل همه را فرستادن دانشگاه الان همه توقع کار متناسب با رسته تحصیلی شون را دارن
کار هست در آمد هست حال کار کردن نیست
چون توقع داری یکی از غیب بیاد شما را ببره پشت یک میز شیک با ماهی فلان قدر تومن حقوق (4237772) (alef-13)
 
حمید
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۹:۱۱:۲۸
در سال گذشته 714 هزار شغل خالص ایجاد شده که از این وضع راضی هستیم!!!!!! توروخدا یه نفر که سال گذشته رفته سرشغل مناسب کامنت بذاره که ما هم راضی بشیم دلمون خوش باشه لااقل (4235510) (alef-13)
 
رضا - فوق لیسانس علم و صنعت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۹:۳۹:۳۲
بنده پارسال شاغل شدم .
یه پراید مدل 92 خریدم و در خط رسالت به ... مشغول به کار شده (4235566) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۹:۴۸:۰۹
فک و فاميل خودشون رو زوري جا کردن شغل جديد که نمي تونند ايجاد کنند ميتونند زوري جا کنند (4235596) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۹:۴۰:۳۶
اگر سال قبل 714000 شغل ایجاد شده بود .حضرت اقا امسال را سال اشتغال نامگذاری نمی کردند (4235570) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۹:۴۷:۲۶
در دولت روحانی شغل ایجاد شد،ولی در گورستان و برای گور خواب ها!!!!!؟؟؟ (4235590) (alef-13)
 
دضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۲۰:۴۹:۱۶
ما که بیکار زیاد میبینیم نمی دانم برای کیا شغل ایجاد شده . (4235706) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۲۱:۱۷:۱۴
ملاک نیست که شما راضی باشی مردم که به شما رای دادند راصی نیستند (4235778) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۲۳:۳۲:۱۷
دولت با توجه وضعیت اسفبار بیکاری در کشور باید بار بخشی از ایجاد اشتغال را با جذب نیروهای جوان تحصیل کرده در دستگاههای دولتی بدوش بکشد چون وضعیت سرمایه گذاری در بخش خصوصی رضایت بخش نیست و مشکلات واردات بی رویه اعم قاچاق و غیره کسی را راغب به سرمایه گذاری و ریسک پر خطر نمی کند متاسفانه سیاست جدی از دولت در مبارزه با واردات بی رویه و قاچاق دیده نمی شود افق روشنی پیش روی تولید کننده نیست (4236033) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۲۱:۰۹:۵۶
یک داعشی توان عبور از مرزها را ندارد پس چگونه کانتینر کانتینر جنس قاچاق وارد کشور می شود ؟ (4237776) (alef-13)
 
از روستای سار کاشان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۲:۰۴:۴۵
از دولت روحانی حمایت می کنیم با تمام محدودیت‌ها و ویرانیهای خوب کار کرد (4236702) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.