نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457727
فقط در عربستان؛ سه زن بگیر، چهارمی اشانتیون!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۹
یک استاد دانشگاه عربستانی پیشنهاد کرد آکادمی تعدد زوجات در عربستان تأسیس شود و در آن، طی یک ماه، سه زن را به عقد یک جوان درآورند.

به گزارش العالم،خانم دکتر هوازن میرزا استاد دانشگاه ملک عبدالعزیز، در گفتگویی تلویزیونی طرح خود را این گونه توضیح می دهد که سن جوان مذکور باید بین 25 تا 35 سال باشد.

هوازن میرزا تأکید کرد: در صورتی که جوان مذکور در ازدواج با سه زن (یک دوشیزه، یک مطلقه و یک بیوه) موفق عمل کند و فاقد مشکلات باشد آکادمی متعهد می شود پس از گذشته 10 سال، در صورت رغبت جوان مذکور به وی، همسر چهارمی را به وی هدیه کند.

میرزا افزود که اندیشه "آکادمی تعدد [زوجات]" را برای زنان و دخترانی که آمادگی پذیرش آن را دارند مطرح کرده و این طرح بر زندگی همسران مذکور با یکدیگر در یک منزل استوار است.

این استاد دانشگاه عربستانی افزود: این اندیشه به روش وقف اجرا می شود و سرمایه داران به عنوان یک طرح خیریه اقدام به تأمین مالی آن می کنند.

هوازن میرزا تصریح کرد: برخی از بانوان در جامعه علاقه مندند در طول هفته فقط دو روز در کنار همسرشان باشند تا ازدواج مانند ایفای نقش اجتماعی و انجام مسئولیت هایشان نشود که این طرح برای آنها مناسب است.
 
کلمات کلیدی : عربستان+زنان+حقوق زنان
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۰ ۲۳:۰۹:۲۶
به نظرم این طرح در ایران باید اجرا شود . (4224108) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۱ ۱۵:۱۲:۳۴
برادر من شما تونستی برو یکی شو بگیر ۳ تای دیگه شو خودم بهت هدیه میگنم بشرطی که تو مخارج همون یکی کم نیاری 😀. (4224742) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.