نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 157928
قيمت خودروهاي مازراتي در ايران مشخص شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۵۳
دفتر تعيين ارزش گمرك ايران، ارزش پايه با تجهيزات مربوط به تعدادي از مدلهاي خودروهاي مازراتي را اعلام كرد.

به گزارش ايسنا، براين اساس گران‌ترين ارزش پايه مربوط به خودرو گرن كابريو اسپورت ماي ۱۲ با قيمت ۱۴۹ هزار و ۶۰۰ دلار است.

بعد از اين خودرو نيز كواتروپورت اس.پي جي.تي.اس آوارد ماي ۱۲ با قيمت ۱۴۶ هزار و ۸۵۰ دلار و گرن كابريو ماي ۱۲ با قيمت ۱۴۲ هزار و ۴۰۰ دلار قرار دارند. ارزش پايه خودرو كواتروپورت اسپورت جي.تي.اس ماي ۱۲ نيز ۱۴۲ هزار و ۴۰۰ دلار تعيين شده است.

همچنين قيمت ارزش پايه ساير مدلهاي مازراتي بين ۱۱۷ هزار و ۶۰۰ تا ۱۴۲ هزار و ۴۰۰ دلار تعيين شد. كليه اين قيمتها بدون احتساب تعرفه ۱۱۰ درصدي واردات خودرو به كشور و هزينه‌هايي مانند شماره‌گذاري خودروست.

خودروهاي وارداتي مازراتي به ايران شامل انواع‌ مدلهاي گرن كابريو، كواتروپورت و گرن توريسمو مي‌شود. با احتساب تعرفه ۱۱۰درصدي واردات و شماره‌گذاري و دلار ۱۲۲۶ توماني گران‌ترين خودروي مازراتي بعد از ورود به ايران قيمتي معادل حداقل ۳۸۵ ميليون تومان خواهد داشت. اين در حالي است كه با در نظر گرفتن قيمت ۱۷۰۰ توماني براي دلار اين حداقل قيمت به ۵۳۴ ميليون تومان مي‌رسد. همچنين ارزان‌ترين خودرو مازراتي كه ارزش پايه آن ۱۱۷ هزار و ۶۰۰ دلار اعلام شده بعد از ورود به بازار ايران با قيمت دلار ۱۷۰۰ تومان حداقل ۴۴۴ ميليون تومان قيمت خواهد داشت.

به گزارش ايسنا، شركت مازراتي سال گذشته از راه‌اندازي واحد فروش خودروهاي خود در ايران در سال ۲۰۱۲ خبر داد. مازراتي يکي از برندهاي وابسته به بزرگترين خودروساز ايتاليا يعني فيات بوده و برنامه‌ريزي کرده تا فروشش را در بازارهاي نوظهور از جمله ايران افزايش دهد. نكته جالب اينجاست كه فيات اخيرا در پي فشارهاي بين‌المللي از توقف فروش محصولاتش به ايران خبر داد.

شركت مازراتي تعداد نمايندگيهاي فروش خود را در دنيا به ۲۵۰ واحد رسانده است. اين شركت‌ نمايندگي‌هايي در لهستان، سوريه و رژيم صهيونيستي دارد.

براساس آمار گمرك ايران در سال ۱۳۹۰ در مجموع ۱۰ دستگاه انواع خودروهاي مازراتي به ارزش بيش از يك ميليون دلار وارد كشور شد. از اين ۱۰ دستگاه پنج خودرو از طريق ايتاليا و پنج خودرو نيز از طريق امارات وارد ايران شدند.
 
United States
۱۳۹۱-۰۳-۱۰ ۱۶:۰۱:۳۱
الحمدلله بعد از این دیگه میتونیم با خیال راحت به دوستان خارجی مون (!) پز بدیم که ما هم .... آره ! (811026) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۳-۱۱ ۱۰:۰۲:۱۷
مژده ای دیگه به آقازاده ها و رانت خوارها و دلالها....!!!!!!؟؟؟ (811950) (moderator22)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۱۱ ۱۰:۲۱:۵۴
خوش به حال اونايي كه پولشو دارن و سوار ميشن به حال من كه فرقي نميكنه (811981) (moderator22)
 
نسیم
۱۳۹۱-۰۴-۱۷ ۱۸:۲۲:۰۹
به پاپی جونم گفتم یکی برام بخره ، البته پوسترشو (881119) (moderator19)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته