نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507721
واعظی: رییس جمهوری دستور رسیدگی به وضعیت دانش آموزان هرمزگانی را صادر کرد/ بازنگری در شیوه نامه اردوهای دانش آموزی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲
رییس دفتر رییس جمهوری گفت: رییس جمهوری صبح شنبه و پس از دریافت گزارش حادثه تلخ روز جمعه برای شماری از دانش آموزان هرمزگانی، دستورات لازم را برای رسیدگی سریع و کامل به آسیب دیدگان صادر کرد.

محمود واعظی در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: رییس جمهوری از وزیران آموزش و پروش، بهداشت درمان و آموزش پزشکی، راه و شهرسازی و وزیر کشور خواست ابعاد مختلف حادثه تلخ اخیر برای دانش آموزان هرمزگانی را بدقت بررسی کنند.

وی افزود: رییس جمهوری ضمن تسلیت به خانواده های داغدار، دستورات لازم را به هر یک از این وزیران صادر و بر رسیدگی هرچه سریعتر به مسایل درمانی مصدومان و خانواده های آسیب دیده تاکید کرد.

رییس دفتر رییس جمهوری اظهارداشت: دکتر روحانی در گفت وگو با وزیر آموزش و پروش که به نمایندگی از ایشان برای رسیدگی به آسیب دیدگان به محل حادثه رفته بود، آخرین وضعیت دانش آموزان مصدوم و آسیب دیده و همچنین بررسی های کارشناسی در خصوص علت حادثه را مرور و به وی دستور داد با هماهنگی دستگاههای ذیربط و در اسرع وقت شیوه نامه های مربوط به اردوهای دانش آموزی و وسایل مربوط به آن را بازنگری و آن را به نحوی اصلاح کنند که تردد با وسایل حمل و نقل عمومی، زمان و مسیر سفر بر مبنای بالاترین ضریب استانداردهای ایمنی انجام گیرد.

واعظی ادامه داد:رییس جمهوری ضمن اطلاع از آخرین وضعیت درمانی دانش آموزان مصدوم، دستورات لازم برای رسیدگی سریع و کامل درمانی به آسیب دیدگان را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر کردند.

به گزارش ایرنا، یکی از سه اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی عضو تشکیلات سازمان دانش آموزی که برای شرکت در اردوی ملی فرزانگان راهی شیراز شده بودند، مقارن ساعت 4 بامداد جمعه 10 تیر واژگون شد . این حادثه 9 کشته و 34 مجروح برجا گذاشت.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۱:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۱:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۰:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۲:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۲۳:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۴:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۰:۰۳
 
 
کلمات کلیدی : تصادف + سانحه رانندگی + سوانح جاده‌ای
 
معلم مالباخته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۱۸:۲۱:۵۷
رییس جمهور دستور رسیدگی به حادثه دیدگان کاسبین را نیز صادر کند در این حادثه بیش از بنج میلیون نفر بدبخت شدند کارشناسان خواب الودگی بانک مرکزی را علت این حادثه می دانند (4543145) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۲۰:۱۸:۵۰
بابا جان فکری به حال راننده ها و اوتوبوس های داغان بکنید به جای اینکه اردو ها را لغو کنید! دوم اینکه تردد خودروهای حمل و نقل عمومی میان شهری باید در شب (مخصوصا بین 2 تا 5 صبح) ممنون بشود در کل کشور تا هر سال شاهد مرگ هموطنان به خاطر خواب آلودگی یا حواس پرتی رانندگان نباشیم! نه اینکه دوباره برید صورت مسئله رو پاک کنید... (4543243) (alef-11)
 
Portugal
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۲۲:۱۰:۰۱
نمیخواین یه فکری واسه این وضعیت رانندگی و ماشین ها بکنید! (4543310) (alef-11)
 
داغدار بندری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۶:۴۰:۱۴
نوش دارو بعد مرگ سهراب. طبق معمول چندین سال اخیر و بی نتیجه. خدا ازتون نگذره انشاالله. (4543546) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۷:۰۰:۲۴
غیر قابل تحمل ترین اعضای کابینه همانهایی هستند که دکتر زیبا کلام انها را پسرلن دکتر روحانی خطاب کرد . (4543556) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.