نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501410
توئیت‌های خواندنی امروز
از واکنش ها به توهین کنندگان به مدافعین حرم تا درخواست از روحانی برای شفاف سازی وضعیت مالی وزاری پیشنهادی
بخش خبری الف، 22 مرداد 96
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۴
توییت های خواندنی امروز بیشتر به واکنش های به شهادت مدافع حرم محسن حججی، پاسخ به برخی توهین کنندگان به مدافعین حرم و آماده شدن مجلسیان برای جلسات رای اعتماد به وزرای کابینه ی دوازدهم است.

از شما دعوت می کنیم تا توییت های خواندنی امروز را مشاهده کنید: توییت  حساب کاربری دفتر مقام معظم رهبری برای شهید محسن حججیتوییت سید عباس صالحی در مورد محسن حججی


توییت محمود صادقی در رابطه با شهید محسن حججیتوییت های حسین دهباشی در مورد محسن حججی


توییت علی شکوری راد نماینده اسبق مجلس در مورد شهید محسن حججی


توییت محسن رضایی در رابطه با عزت و امنیت


* توییت هایی که در ادامه خواهید دید، متاسفانه توهین افراد به شهدای حرم و پاسخ برخی شخصیت ها به آن است:


توییت علی نادری سردبیر رجانیوز، در واکنش به توهین به مدافعین حرم


توییت یامین پور در واکنش به توهین یک کاربر یه مدافعین حرم


توییت دکتر عبدالمالکی در واکنش به توهین به مدافعین حرم


گلایه ی توییتری شهاب اسفندیاری از رسانه ها در بازتاب ندادن ادای احترام هنرمندان به شهید حججی


سید محمود رضوی هم در حساب توییتر خود از نپرداختن برخی روزنامه ها به شهادت شهید حججی گلایه کرد


توییت امیر امیدنژاد در رابطه با آمادگی جوانان خرم آباد برای دفاع از امنیت کشور و سوریه


توییت سید مصطفی موسوی نژاد دبیر سرویس اقتصادی خبرگزاری دانشجو، در واکنش به توهین یک کاربر به مدافعین حرم


توییت محمدرضا شهبازی در واکنش به توهین یک کاربر به مدافعین حرم


توییت محمود صادقی در مورد شفاف سازی وضعیت مالی وزرای پیشنهادی
توییت کنایه آمیز کیان عبداللهی سردبیر تسنیم در مورد رای اعتماد به وزرا توسط سلفی بگیرانتوییت های دیگری از محمود صادقی در مورد کابینه ی دوازدهم


حسین دهباشی در توییتر خود از آینده ی مجلس خبرگان خبر داد


توییت فرشاد مهدی پور در مورد شهردار آینده تهران


توییت کنایه آمیز عطالله مهاجرانی به احمدی نژاد و ماجرای هولوکاست


سید مصطفی موسوی نژاد با انتشار عکسی در توییتر خود کنایه ای به عباس آخوندی زده است

توییت های معصومه ابتکار در مورد ادامه فعالیتش در دولت دوازدهم و کارنامه اش در دولت یازدهم


توییت مهناز افشار از جشن حافظ

 
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۶:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۹:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۸:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۳:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۲۲:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۷ ۱۸:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۵:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۴:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۲۰:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۲۲:۵۶
 
 
کلمات کلیدی : توییت‌های خواندنی+محسن حججی+مدافعین حرم+رای اعتماد+کابینه ی دوازدهم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۲۱:۳۰:۰۷
اقای صادقی ، پول های کثیف در انتخابات را از جناب کرباسچی سوال کن نه از وزارت کشور !! (4518342) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۲۱:۳۱:۴۷
همه مردم قدردان مدافعان حرم هستند. توییت های چند تا نادان در توهین به ان ها را بازتاب ندهید. این ها به ارزوهای خود در زندگی نرسیده اند ، حالا نظام و انقلاب و همه را مقصر می دانند. (4518343) (alef-6)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۰۹:۲۱:۵۱
توهین چیه. خیلی از شهدا و جانبازهای زمان جنگ هم حاضر نبودن و نیستن که به خاطر کارشون سر مردم منت گذاشته بشه. (4518823) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۲۱:۰۸:۵۲
بحث توهین نیست! بحث قدردانی و فهم و شعوره... (4522410) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۲۱:۳۳:۲۴
کل سینمای ایران شده مد و شوی لباس. ارزش هنری صفر ! (4518346) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۲۱:۳۹:۳۵
مهناز افشار و ....اگر در سطح جهانی مطرح بودند ، چه می کردند؟ شماها کجای سینمای جهانید که اینقدر ادا و ژست دارید؟ (4518351) (alef-6)
 
و
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۲۳:۱۸:۳۹
همیشه دو گروه وجود دارند
اول :بدها که هم طلبکارند و هم پرتوقع و بی حیا و هم لخت و پتی چه از نظر ظاهر و چه از نظر عقل و مرام وهم از نظر فهم و فرهنگ ،و دربست در اختیار شیطانند جز خور خواب و شهوت چیزی را نمی فهمند

و گروه دوم: که مطیع خدا و ایثار گر و نجیب و پر تحمل وآقا و خانم به تمام معنا


گروه اول به دوم می گویند شما نمی خواهد مواظب ما باشید تا کسی به ما بد نگاه نکند ما خودمان از خودمان مواظبت می کنیم و منظورشان این است که هر چی که مهاجم تقاضا کند ما به سادگی و با رضایت به او خواهیم داد تا زندگی ننگین خود را حفظ کنیم مثلا اگر ناموس و عفتش را داعشی بخواهد در طبق اخلاص نهاده تقدیمشان می کند مثلا اگر سرزمینشان را متجاوزان بخواهند با کمال میل و بدون ناراحتی تقدیم خواهند کرد بشرط اینکه متجاوز با اینها خوش بگذراند و امثالهم
ولی گروه دوم نمی گذارند سرزمینشان را منابع ثروتشان را ناموس شان را مردم سرزمینشان را هوا و آب و فرهنگ سرزمینشان را عزت و اسقلال و سنت و سیره شان را کسی نگاه بکند
اینها انسانهایی محجوب و با ادب و مهربان و خوشرو با گذشت و از خود گذشته و فدا کار و عزتمند و پایبند تمام اصول وقواعد انسانیت و عفت هستند که برای گروه اول قابل درک نیستند وبرای همین مورد توهین گروه اول قرار می گیرند ودر طول تاریخ هم این مرارت و سختی و سوختن وساختن برایشان بوده و خواهد بود
برا یهمین است که انسانند برای همین است که اصیلند برایهمین است که مورد احترام حتی دشمن با معرفت حود هستند ولی مورد تنفر شیطان پرستان وطن خود می شوند (4518479) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۲۳:۵۷:۱۵
"من پول میگیرم فلا پروژه را طراحی کنم، تو پول میگیری امنیت مردم را تامین کنی. منت نگذار سرمردم که اگر ما نبودیم جهاد نکاح می کردن با خواهراتون"
الف – شما مطمئنی اون کسی که با داعش میجنگه، اگر ایران بود بی پول میموند؟ شما اگر کودک همسایه تو آتش باشه ناخودآگاه نجاتش میدی، یا اول پولش را میگیری؟؟؟ فکر میکنی جان یک داوطلب شهادت چقدر میارزد؟
و
ب – دیر نیست که یک نرم افزار جای راننده اتوبوس، یک نرم افزار جای مامور بانک و یکی جای پلیس و .. یکی هم جای طراح را بگیرد!!! اما قول می‎دهم هیچ ساخته‎ی دست بشری جای انسانی که جان خود را در کف دستانش می‎گذارد نخواهد گرفت. ایثار و عشق به معبود فرارتر از قرارداد اجتماعی است؛ یک کم فکر کن. (4518529) (alef-6)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۰۹:۳۱:۱۶
مخلص كلام اينكه خدا هر كسي رو با افكار خودش افريده و جنابعالي نميتوني ادعا كني افكارت از ديگري بهتره چون دو تا مثال مع الفارق ميزني!!!! (4518837) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۰:۰۴:۵۸
عزيزم چرا قصه رو از وسط تعريف مي كني؟ اين جمله اي كه شما نوشتي هيچ توهيني توش نيست اما در پاسخ به توهين آقاي محمدرضا شهبازي گفته شده. يه بار ديگه جمله آقاي شهبازي رو مرور كن: "خب تو پروژه طراحي نكن اونا هم جونشون رو به خطر نميندازن، ما بدون پل و پاساژ ميمونيم تو هم برو جهاد نكاح"!! اين حرف يعني چي؟ شما خودت هم ميدوني كه كساني كه ميرن جهاد نكاح داوطلبانه اين كارو مي كنن اونوقت شما داري اينو به خواهرت (كسي كه جاي خواهرته) ميگي؟! بعد انتظار داري اون خانوم هيچ جوابي نده؟! و با اين نوع حرف زدن شما به راه راست هدايت بشه؟! بايد باور كنيم برخي قضاوتهاي نادرست نسبت به بچه مسلمونا رو ما خودمون با اخلاق، گفتار و رفتار نسنجيده مون ايجاد مي كنيم. (4518871) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۰۷:۴۲:۲۰
جفنگیات یه عده دخترک آدم نما رو به دل نمیگیریم/ اگر چه با خون ربایی که در این مملکت در رگ جوانان ما جاری شده بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت. (4518719) (alef-6)
 
سالار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۰۹:۰۱:۰۰
مقصود از چاپ پیامهای یک عده کم عقل رو نمیفهمم . بگذارید توی حماقت خودشان بمیرند نشون ندید که با یک عده اقلیت بی مرام هموطنیم (4518794) (alef-6)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۰۹:۳۲:۰۱
من کاری به این توئیتها ندارم فقط یارو داعشیه غیافش عین حرامزادههاست تمام عیاره. ایکاش میشود من میشدم فرمانده جنگ علیه ابنها. کاری با این حرامزادها میکردم. که خودشون بگن "بابا بیچاره هیتلر و استالین چه آدمای خوب و مهربانی بودن. خودشون بگن اشویتس بهشت بود ". ایکاش این فرصت نصیب من بشه. (4518838) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۰۹:۵۱:۳۹
ببخشيد من يه سوال كوچولو داشتم آقاي سيد محمود رضوي عكس صفحه اول چندتا روزنامه اصلاح طلب رو گذاشته و نوشته چرا نسبت به شهادت شهيد محسن حججي بي تفاوت بودن. اما همون اول تو صفحه اول روزنامه ايران عكس اسارت باشكوه شهيد ديده ميشه! و در صفحه اول روزنامه شهروند هم بزرگ نوشته "سرباز جامانده كربلا" به همراه عكس شهيد! و در ستون سمت چپ روزنامه اعتماد هم عكس صحنه اسارت شهيد ديده ميشه! البته نوشته ها تو اين تصاوير خيلي ريز هست و راجع به ساير روزنامه ها نمي شود بر اين اساس قضاوت كرد. اما كلاً اعتراض عجيبي بود. (4518859) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
از واکنش ها به توهین کنندگان به مدافعین حرم تا درخواست از روحانی برای شفاف سازی وضعیت مالی وزاری پیشنهادی