توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461514
ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره «ترور رئیس‌جمهور ایران» در انتخابات
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۹
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اشاره به ترور یکی از فرماندهان حماس گفته است که متعجب نخواهد شد اگر رئیس‌جمهور ایران، در جریان مبارزات انتخابات ریاست‌جمهوری در ماه آینده ماه ترور شود.

به گزارش ایلنا، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه در مصاحبه‌ای با روزنامه «یدیعوت آحارونوت» مدعی شد که یکی از اعضای جنبش مقاومت فلسطین (حماس) در ترور مازن الفقهاء، رهبر جدید آن دست داشته است. این در حالی است که حماس، موساد را عامل این ترور معرفی می‌کند. 

مازن الفقها، یکی از فرماندهان «یگان‌های عزالدین قسام» شاخه نظامی حماس، شامگاه جمعه چهارم فروردین سال گذشته در برابر خانه خود در غزه ترور شد.

سران حماس گفته‌اند: همه شواهد و نحوه عملکرد در سوءقصد به مازن الفقها نشان می‌دهد که این سوء‌قصد تنها می‌توانسته کار موساد باشد. 

لیبرمن در ادامه مدعی شد: تعجب نخواهم کرد اگر جریان انتخابات در ایران در ۱۹ مه (۲۹ اردیبهشت) فردی حسن روحانی، رییس جمهور ایران را ترور کند.

در حالی وزیر دفاع اسرائیل از احتمال ترور رییس جمهور ایران خبر داده است که روز سه‌شنبه ثبت از نامزدهای این انتخابات آغاز شد. این انتخابات روز جمعه ۲۹ اردیبهشت برگزار خواهد شد.
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۰۶:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ۰۹:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۰۷:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۲:۳۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۴ ۲۲:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۳ ۲۱:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۰۹:۳۹
 
۱۳۹۴/۱۲/۲۴ ۱۰:۰۱
 
۱۳۹۴/۰۶/۲۶ ۰۰:۵۵
 
۱۳۹۴/۰۳/۰۵ ۱۶:۰۰
 
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی + انتخابات96 + ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته