توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497218
تخریب طبقه سوم پاساژ110 در خیابان امام خمینی(ره) به دلیل عدم ایمنی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸
شهردار منطقه 12 از تخریب طبقه سوم پاساژ تجاری 110 در خیابان امام خمینی خبر داد و گفت: این طبقه به صورت غیر مجاز و نا ایمن بنا شده بود که با توجه به عدم توجه مالک به اخطارها به دلیل نا ایمن بودن صبح امروز توسط ماموران اجرای احکام تخریب شد.

به گزارش فارس، عابد ملکی، با اشاره به تخریب پاساژ تجاری 110 از صبح امروز گفت: این پاساژ در خیابان امام خمینی (ره) و مقابل بیمارستان سینا واقع شده است که تاکنون چندین بار اخطار رفع خلاف و ایمن سازی به صاحب ملک داده شده بود.

وی با بیان اینکه بعد از چندین اخطار بازهم صاحب ملک برای رفع خطر و ایمن سازی اقدام نکرد، افزود: به همین منظور صبح امروز با دستور دادستان تهران و با حضور عوامل اجرای احکام و نیروی انتظامی نسبت به رفع خطر و تخریب طبقه سوم و بنای احداثی غیرمجاز در پشت بام بنا اقدام شد.

شهردار منطقه 12 با تاکید بر اینکه این پاساژ در 3 طبقه با مساحت 400 مترمربع است، ادامه داد: طبقه سوم این بنا به صورت غیرمجاز ساخته شده بود. این در حالیست که این ملک قدیمی بوده و طی زمان طبقه سوم نشست کرده بود که با توجه به خطر برای مردم و از آنجایی که رای کمیسیون ماده 100 را هم ملک داشت، عوامل اجرای احکام اقدام به تخریب بنا کرده اند.  

ملکی با بیان اینکه تخریب این پاساژ در راستای اقدام مدیریت شهری و دستگاه قضا در برخورد قاطع با املاک پر خطر و ناایمن در شهر تهران است، خاطر نشان کرد: تا ظهر امروز طبقه سوم این پاساژ به صورت کامل تخریب خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران + تخریب پاساژ110 + خیابان امام خمینی(ره)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.