نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 375114
هشدار بی‎سابقه انصارالله به عربستان
تاریخ انتشار : شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۱
یکی از رهبران انصارالله یمن در هشداری بی سابقه درباره سرانجام شکست مذاکرات صلح یمن در کویت و تلاش عربستان برای آن هشدار و تاکید کرد که «عربستانی ها نیز همانند کودکان یمن و زنان آن خواهند گریست و مجبور به ترک دیارشان خواهند شد.»

به گزارش فارس، یوسف الفیشی از رهبران انصارالله یمن در صفحه فیسبوک خود نوشت: تا شکست مذاکرات کویت زیر نظر اسماعیل ولد شیخ نماینده سازمان ملل در امور یمن، چند روز بیشتر باقی نمانده است و پس از آن، جنگ وارد خشونت‎بار ترین نتایج خود علیه عربستان خواهد شد.

«یوسف الفیشی» در ادامه هشدار خود به عربستان افزود: در صورت شکست این مذاکرات، عربستانی ها نیز مانند کودکان وزنان یمن خواهند گریست و آواره خواهند شد و معادله نظامی به نفع ارتش وکمیته های یمنی تغییر خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری «یمن اینفو»، وی نوشت: ارتش یمن و کمیته های مردمی پس از یکسال وپنج ماه تحمل در برابر تجاوزگری مداوم عربستان علیه یمن و حمله به شهرها وزیر ساخت های این کشور، فقط پایگاه های نظامی عربستان را هدف قرار دادند، اما پس از شکست مذاکرات دیگر مانند قبل نخواهیم بود و در صورت ادامه حملات سعودی، یمن این حق را دارد که مقابله با مثل کند و حمله سطح به سطح انجام دهد.

الفیشی در پایان از مردم یمن خواست تا با حضور گسترده در راه تظاهرات خود از ارتش بخواهند تا شهرهای عربستان به جز مکه ومدینه را هدف قرار دهند.
 
کلمات کلیدی : انصارالله+عربستان+یمن
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۲ ۲۲:۴۶:۱۹
بایدم همینطور بشود عربستان باید هدف قرار گیرد (3841307) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.