نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 176412
كمك ۴ میلیاردی شورای شهر تهران برای انتخابات
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۵۵
فرمانداری برای كمك مالی به ستاد برگزاری انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری اسلامی و همچنین چهارمین دوره انتخابات شورا های اسلامی شهر در سال ۱۳۹۲ درخواست مبلغ ۴ میلیارد تومان از ردیف « كمك به موسسات عمومی و عام المنفعه» كرده است.

به گزارش سایت شورای اسلامی شهر تهران، بنابر اعلام مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، یك فوریت لایحه « مجوز تامین اعتبار جهت كمك به برگزاری انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهرتهران » مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسید.

چمران در توضیح این لایحه ، با اشاره به توافقات انجام شده اعضای شورای شهر با كمیته تطبیق ، اظهار داشت: فرمانداری برای كمك مالی به ستاد برگزاری انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری اسلامی و همچنین چهارمین دوره انتخابات شورا های اسلامی شهر در سال ۱۳۹۲ درخواست مبلغ ۴ میلیارد تومان از ردیف « كمك به موسسات عمومی و عام المنفعه» كرده است.

وی افزود: فرمانداری تاكید دارد برای اجرای مقدمات برگزاری انتخابات از هم اكنون این اعتبار دراختیار آنها قرار گیرد كه طبق توافق با كمیسیون بودجه شورای شهر تهران مقرر شد مبلغ یك میلیارد تومان آن امسال پرداخت شود. چمران اضافه كرد: بدلیل اینكه این مبلغ اضافه بر متمم بودجه سال ۹۱ است بنابراین باید در سقف بودجه سال آینده لحاظ شود.

حسین محمدپور زرندی معاون مالی شهرداری تهران نیز در خصوص این لایحه گفت: با توجه به اینكه در برگزاری انتخابات قبلی مجلس شورای اسلامی ، از شهرداری تهران به صورت پراكنده در زیر مجموعه هــا درخواست كمك توسط فرمانــداری ری و شمیرانــــات و تهران می شده است، بنابراین امسال این لایحه را به شورای شهر تهران ارائه كردیم تا مبنای كمك به صورت یكجا دیده شود.
Share/Save/Bookmark
 
حمید
۱۳۹۱-۱۱-۰۲ ۲۰:۱۰:۲۹
جالبه که شهرداری که همیشه جزو نهادهای بدهکار بود یک دفعه دست و دلباز شد!بوی انتخابات 84 می آید! (1096370) (alef-10)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۰۲ ۲۱:۴۲:۵۲
ایا مدیران شهرداری حق دارد از اموال شهروندان که عوارض خود را برای توسعه و رفاه خود میدهند در موارد غیر پرداخت نماید من بعنوان یک شهروند از حق ناچیز خود از اقای جمران در فردای قیامت نمی گذرم (1096489) (alef-10)
 
مهاجر
United States
۱۳۹۱-۱۱-۰۳ ۰۲:۵۹:۲۷
اخه عزیز هزینه برگزاری انتخابات را باید نامزدهای انتخاباتی بپردازند نه از جیب مردم !؟ در دورهای قبلی شوراها کاندیدا ها در اکثر شهرها انچنانی خرج میکردند!برای خدمت به مردم شعار میدادند.شما بودید چه فکر میکردید؟ حالا هزینه برگزاری را هم بدهند .این هم خدمت به شهر رو شهروندان و جلوگیری از به هدر رفتن بودجه شهرداری شهر خودشون است. (1096746) (alef-10)
 
Russian Federation
۱۳۹۱-۱۱-۰۳ ۰۷:۵۳:۱۵
شورای شهر از مردم بینوا پول زور می گیره و برای انتخابات کمک می کند. از نظر قانونی خلاف است و در نوع خودش رانت خواری بعضی ها از پول مردم. این زورگیرها را چطور باید اعدام کرد (1096807) (alef-10)
 
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته