نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 386518
توضیحات وکیل مدافع بقایی پیرامون عذرخواهی «اشرفی اصفهانی» از موکلش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۰
وکیل مدافع حمید بقایی ضمن تایید خبر عذرخواهی حجت الاسلام اشرفی اصفهانی از موکلش، توضیحاتی را پیرامون این موضوع ارایه داد.

«سید علی اصغر حسینی» در گفتگو با ایسنا با بیان این مطلب گفت: آقای اشرفی اصفهانی سال گذشته مطالبی را علیه آقای بقایی مطرح کرده و اتهاماتی را به وی نسبت دادند که این موارد به هیچ وجه صحت نداشت.

وی افزود: از جمله اتهاماتی که آقای اشرفی اصفهانی به موکلم نسبت دادند، ادعای سرمایه‌گذاری بقایی در ۱۰ کشور خارجی بود که متاسفانه در سطح وسیعی منتشر شد و مبنای قضاوت‌های نادرست در خصوص موکلم قرار گرفت و با توجه به آثار و تبعات اظهارات اشرفی اصفهانی، از وی در دادگاه ویژه روحانیت شکایت کردیم که منجر به محکومیت وی در دادگاه بدوی شد و جلسه دادگاه تجدیدنظر هم اخیرا برگزار شده بود.

حسینی ادامه داد: در این مرحله آقای اشرفی اصفهانی ضمن پذیرش اشتباه خود و با اعتراف به کذب بودن اظهارات‌شان، از آقای بقایی عذرخواهی کرده‌اند.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا مانند پرونده شکایت علیه عطریانفر، موکلش پس از عذرخواهی از پیگیری شکایت انصراف داده و در مورد اشرفی اصفهانی هم اعلام گذشت و رضایت می‌کند، گفت: به‌زودی در این رابطه اطلاع‌رسانی می‌شود، ولی مسلما این اقدامِ حجت‌الاسلام اشرفی اصفهانی با واکنش مثبت موکلم روبه رو خواهد شد.

حسینی در پایان ضمن اشاره به عذرخواهی اشرفی اصفهانی از موکل خود که با فاصله اندکی پس از عذرخواهی عطریانفر انجام شد، گفت: امیدواریم اشخاص اولا از طرح اتهامات بی پایه و اساس علیه دیگران خودداری کرده و به بهانه اختلافات سیاسی، با آبروی دیگران بازی نکنند و ثانیا اگر به هر دلیل چنین اظهاراتی از ناحیه ایشان مطرح شد، جسارت پذیرش اشتباه و عذرخواهی را داشته باشند.
 
کلمات کلیدی : اشرفی اصفهانی+بقایی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۹ ۰۸:۲۰:۰۹
حالا عذر خواهی هم کرد جقیقت که عوض نمیشه (3910709) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.