توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 283314
«محو»؛ علی‌رضا روشن؛ نون
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۲۳
محو
سروده: علی‌رضا روشن
ناشر: نون، چاپ سوم ۱۳۹۳
۱۲۰ صفحه، ۷۷۰۰ تومان

این کتاب را در تهران فروشگاه اینترنتی شهر کتاب و در شهرستانها پاتوق کتاب فردا تا یک هفته پس از معرفی، با ۱۰% تخفیف ویژه عرضه می‌کنند، در صورت تمایل در تهران اینجا و در شهرستانها اینجا کلیک کنید.

****

علی‌رضا روشن ابتدا با انتشار اشعارش در فضای مجازی مطرح شد. مدتی بعد با انتشار نخستین مجموعه شعر خود با عنوان کتابِ نیست، به شهرتی دست یافت که کمتر شاعری در همان ابتدای کار نصیبش می‌شود. کتاب نخست او قریب به ده بار توسط نشر آموت تجدید چاپ شده است. این شهرت البته انتظارات را درباره او نیز افزایش داده است. بااین‌حال انتشار مجموعه شعرهای کوتاه او تحت عنوان «محو» که ظرف مدت سه ماه به چاپ سوم رسیده، نشان از آن دارد که لااقل در میان عامه مخاطبان توانسته انتظارات را برآورده سازد.

اشعار علی‌رضا روشن اغلب کوتاهند، با زبانی ساده از مفاهیمی ملموس و اغلب عاطفی و پراحساس می‌سراید که به‌راحتی از سوی مخاطب قابل‌درک هستند و همین مسئله موجب اقبال کتاب حاضر و دیگر کتاب‌های این شاعر شده‌اند. مجموعه شعر محو شامل ۱۱۵ شعر کوتاه از روشن است که در ادامه دیگر آثار این شاعر از زبان و فضایی عاشقانه‌ برخوردار است.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«محو»؛ علی‌رضا روشن؛ نون