نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 341175
علت ابطال رای "مینو خالقی" به وی اعلام شده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: شورای نگهبان برای ۴ حوزه در اصفهان بازرس فرستاده و در یک حوزه نیز بازشماری آراء صورت گرفته است.

به گزارش تسنیم، محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزارت کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در حاشیه مراسم ختم والده همسر حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران، اقتصاد مقاومتی را یکی از موضوعات اساسی دولت در سال جاری دانست و گفت: همان‌گونه که وزیر کشور در ابتدای سال تأکید کرد، اقتصاد مقاومتی یکی از مهمترین اولویت‌های دولت در عمل به فرامین رهبر انقلاب درسال ۹۵ است.

وی در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت یکی از کاندیداهای مجلس دهم در اصفهان، ادامه داد: انتخابات اصفهان برگزار شد و شورای نگهبان در ارتباط با انتخابات در این حوزه نظراتی را مطرح کرد و وزارت کشور این مسائل را بررسی کرده و به زودی دیدگاهش را اعلام خواهد کرد.

معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد: نظر شورای نگهبان و حوزه سیاسی وزارت کشور در ارتباطات با انتخابات اصفهان از منظر حقوقی متفاوت است؛ شورای نگهبان علت ابطال آرای خانم خالقی را به وی اعلام کرده و همان‌گونه که سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرده، برای چهار حوزه در استان اصفهان بازرس فرستادند و در یک حوزه نیز بازشماری آراء صورت گرفته و در حال حاضر نیز مشغول رسیدگی به شکایت‌ها هستند.

مقیمی با تأکید بر اینکه وزارت کشور به عنوان برگزارکننده انتخابات و نیز هیئت‌های اجرایی و نظارت سلامت انتخابات را تأیید می‌کنند، افزود: ما نظرمان را در این باره به شورای نگهبان ارسال کرده‌ایم و تا امروز نیز تأییدیه ۲۰۲ حوزه انتخابیه مجلس از سوی شورای نگهبان به ما اعلام شده و ۵ حوزه باقیمانده نیز در روزهای آینده تعیین تکلیف خواهد شد که این منوط به زمان تشکیل جلسه شورای نگهبان است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا زمان تأیید صلاحیت نامزدها در قانون مشخص نیست و پس از برگزاری انتخابات امکان بررسی صلاحیت‌ها وجود دارد یا خیر؟ گفت: زمان تأیید صلاحیت‌ها در قانون مشخص است؛ وظیفه قانونی وزارت کشور برگزاری و اجرای انتخابات است و وظیفه شورای نگهبان نظارت بر حسن اجرای انتخابات است که آنها نیز در حال انجام وظیفه‌شان هستند.
 
کلمات کلیدی : مینو خالقی
 
Germany
۱۳۹۵-۰۱-۰۹ ۱۳:۵۹:۴۹
باید به مردمی که به ایشان رای دادند اعلام شه نه فقط خودش... (3618920) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۱-۱۰ ۰۱:۴۰:۰۲
به خودشون طبق قانون باید اعلام بشه فقط
بعد اگه تمایل داشته باشن میتونن خودشون به مردم اعلام کنن (3619518) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۰۹ ۱۴:۲۵:۳۰
قابل قبول نیست.کسی که این تعداد رای دارد و از فیلتر شورا نگهبان هم رد شده.حتماباید کل مردم در جریان قرار بگیرند (3618937) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۰۹ ۱۷:۱۳:۲۸
علت ابطال را ما که نفهمیدیم! (3619065) (alef-13)
 
خوزستانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۰۹ ۱۷:۲۱:۰۴
مردم ایران مهم نیستند!؟
مردم اصفهان مهم نیستند!؟
علت ابطال را به ما هم بگین. (3619073) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۱-۱۲ ۱۰:۴۱:۱۴
چرا وقتی آقای مقیمی تکذیب کرد مصاحبش مبنی بر اعلام دلایل تکذیبیه را نگذاشتید

چرا دارید یک طرفه عمل می کنید؟ (3622048) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.