توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 351976
تدارکات ویژه سازمان لیگ برای اختتامیه لیگ برتر
۳ جام قهرمانی در ۳ شهر مختلف
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵
مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران و کادر اجرایی برگزار کننده جشن قهرمانی لیگ برترامروز در سالن روابط عمومی سازمان لیگ جلسه ای را برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ایگ فوتبال ایرن در این جلسه غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات ، حجت اله بهمنی مدیر روبط عمومی و امور فرهنگی، محمدرضاتهرانی مسئول واحد فرهنگی ، سهیل مهدی رئیس کمیته فنی و توسعه، امیرحسین فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر، نسترن سلیمی از اعضای کمیته بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران ،نماینده هیأت فوتبال استان تهران، نماینده جمعیت حامیان هوادار فوتبال وشرکت تبلیغات کانون ایران نوین حضور داشتند.
رئیس کمیته مسابقات در این مراسم گفت: به سهم خود به آقای مهدی تاج برای انتخابشان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال را تبریک عرض می کنم .
غلامرضا بهروان افزود :ایشان شخصی از بدنه فوتبال و رئیس سازمان لیگ بوده اند و از نزدیک با مشکلات آشنا هستند و امیدواریم خداوند به ایشان توفیق بدهند تا در مجموعه فدراسیون موفق باشند. باید همه بدنه فوتبال به رئیس جدید کمک کنند .در راه موفقیت فوتبال دولت، مجلس و ملت همگی باید کمک کنند.
این مقام مسئول گفت :برای مراسم اختتامیه مکاتبات و هماهنگی های بسیاری شده است و تیم های استقلال خوزستان، پرسپولیس و استقلال تهران شانس قهرمانی دارند و بازی رأس ساعت ۱۸:۱۵ ۲۴ اردیبهشت ۹۵ به صورت هم زمان برگزار خواهد شد.
مدیر روبط عمومی و امور فرهنگی نیز در این جلسه گفت :ابتدا تشکر می کنم از آقای بهروان، تهرانی، کمیته بازاریابی سازمان لیگ و سایر کمیته ها و دیگر دوستانی که وقت گذاشته اند و در این جلسه حضور پیدا کردند و در برگزاری این مراسم به ما کمک کرده اند
حجت اله بهمنی گفت:ریاست فدراسیون فوتبال را به آقای تاج عرض تبریک می گویم وی از خانواده فوتبال است و سابقه مدیریت باشگاه ، دبیرکلی اتحادیه فوتبال، نایب رئیسی فدراسیون، ریاست سازمان لیگ را در کارنامه خود دارد
این مقام مسئول افزود:برنامه ریزی هایی که برای برگزاری مراسم اختتامیه لیگ برتر فوتبال در نظر گرفته ایم از سطح کیفی خوبی برخوردار است و همه تلاش خود را بخرج می دهیم که مانند سال های گذشته مراسم باشکوهی را برگزار کنیم.
وی افزود:در این فصل تیم ها رقابت نزدیکی باهم داشتند طبق نتایج به دست آمده تیم استقلال خوزستان، پرسپولیس و استقلال تهران از شانس قهرمانی برخوردارند.
بهمنی گفت :طبق برنامه ریزی سه پلان تهیه شده است که شامل ۳ کاپ قهرمانی و ۳ سری مدال طلا که تهیه و برای استان هایی تیم های مدعی قهرمانی در آن بازی دارند ارسال می شود.
وی افزود: برای سازماندهی بازی های هفته پایانی سه تیم به استان های مختلف اعزام می شوند .
بهمنی تاکید کرد:برای جمعیت حامیان هواداران ۸۰ دست لباس متحدالشکل و یک فرم برای چیدمان استیج قهرمان تهیه شده و همچنین برای مراسم نورفشانی برنامه و تدابیر خوبی در نظر گرفته شده است.
 
کلمات کلیدی : لیگ برتر+باشگاه تراکتورسازی+باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.