توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 81767
سردارنقدی: نابودی اسرائیل تا 15سال دیگر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۱۲
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينكه در بدبيانه ترين شرايط و تحليل‌ها، 10 تا 15 سال ديگر نامي از رژيم غاصب صهيونيستي در نقش‌ها باقي نخواهد ماند، گفت: هر چند ميزان آگاهي در مردم افزايش يابد اين زمان كوتاه‌تر خواهد شد.
به گزارش فارس، سردار محمدرضا نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين صبح امروز پنج‌شنبه در مراسم رونمايي از جديد‌ترين بازي‌هاي رايانه‌اي بسيج با عنوان "لانه شيطان 2 " و "كاروان آزادي " كه در ساختمان شماره 5 سازمان آموزش و پروش برگزار شد با بيان اينكه در هم كوبيدن ظالميان همواره به دست خود خداوند انجام مي‌شود، شرط آن را به فرموده خدا تغيير انسان‌ها توسط خودشان دانست و گفت: ما بايد براي رفع فتنه دشمنان تمام توان خود را در صحنه به كار ببريم.
نقدي با تاكيد بر اينكه ديدگاه جهاني نسبت به تغيير حاكميت ظلم تغيير كرده است، گفت: اين بيداري در دنيا پس از پيروزي انقلاب اسلامي روز به روز شدت گرفته و اين خواست جهاني براي تغيير در حدي است كه حتي رئيس جمهور آمريكا در ايام انتخابات شعار خود را "تغيير " قرار مي‌دهد.
وي با اشاره به اينكه امروز در جهان شاهد افزايش روز افزون خواست مردم براي رفع ظلم هستيم، گفت: يك روز اين ظلم ستيزي در مناطق معدود مانند لبنان و غزه صورت مي‌گرفت اما امروز حتي ريسك ناپذيرترين جوامع يعني اروپايي‌ها كه حاضر نيستند براي زندگي خود دست به خطر بزنند در قالب كاروان‌هاي آزادي به مقابله با رژيم صهيونيستي مي‌پردازند كه اين نشان دهند نزديك بودن به پيروزي است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينكه در بدبيانه ترين شرايط و تحليل‌ها 10 تا 15 سال ديگر نامي از رژيم غاصب صهيونيستي در نقش‌ها باقي نخواهد ماند، گفت: هر چند ميزان آگاهي در مردم افزايش يابد اين زمان كوتاه‌تر خواهد شد.
نقدي با اشاره به فروپاشي اتحادي جماهير شوروي، نابودي رژيم آپارتايد در آفريقاي جنوبي و فرو ريختن ديوار برلين گفت: امروز جاي رژيم نژاد پرست صهيونيستي و سلطه آن بر خاك مسلمين و نيز سرانجام اقدام آنها مبين بر احداث ديوار حائل در كنار همين مسائل است كه به زودي به همان سرنوشت دچار خواهد شد.
وي فروپاشي رژيم صهيونيستي را يك امر محتوم و اجتناب ناپذير توصيف كرد و با اشاره به اقدام ارزنده‌اي بسيج در طراحي و توليد بازي‌هاي رايانه‌اي‌ با موضوع مقابله با اهداف دنيا استكبار گفت: اين قدم كه امروز برداشته مي‌شود يك قدم مبارك اما كوتاه است و ما بايد هر چه بيشتر تمام توان خود را براي آگاهي بخشيدن به جامعه در شكل‌هاي مختلف به كار بگيريم چرا كه بهترين شيوه براي آگاهي دادن اين است كه خود فرد نقش فعالي در صحنه ايفا كند.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با تاكيد بر اينكه با شدت بيشتر اين اقدامات ارزنده را ادامه خواهيم داد، اظهار داشت: بسيج كل مسئوليت اين كار را بر عهده مي‌گيرد اما حجم توليدات هيچ گاه راضي كننده نيست چرا كه امكانات ما محدود است.
نقدي افزود: تدابير بسيج براي پيشبرد اين كار در اختيار قرار دادن امكانات سخت افزاري خود به صورت رايگان است و بازاريابي و سود حاصل از اين كار نيز در اختيار خود افرادي كه در همكاري با بسيج اين بازي‌ها را توليد مي‌كنند، قرار خواهد گرفت.
وي با بيان اينكه ما حاضر هستيم آموزش‌هاي لازم را نيز به افراد متقاضي بدهيم، خاطرنشان كرد: امروز آگاهي مردم دنيا نسبت به پديده ظالم رژيم صهيونيستي بيشتر شده و اين نشان دهنده نزديكي پيروزي مسلمانان است و هر چه در اين زمينه تلاش بيشتري بكنيم زمان رسيدن به اين پيروزي كوتاه‌تر خواهد شد.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.