توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 275575
آمادگی برخورد با هر توطئه‌ای در مرزها را داریم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۳
فرمانده نیروی انتظامی از ارتقای تجهیزات ناجا در نقاط مرزی کشور خبر داد.

به گزارش فارس، فرمانده نیروی انتظامی از ارتقای تجهیزات ناجا در نقاط مرزی کشور خبر داد و گفت: آمادگی برخورد با هرگونه توطئه‌ای در مرزهای کشور را داریم.

سردار حسین اشتری صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران آمادگی برخورد با هرگونه توطئه‌ای در مرزهای کشور را دارد.

وی با اشاره به آمادگی کامل و توانمندی نیروهای مسلح و دستگاه‌های امنیتی کشور، تصریح کرد: قطعا در نقاط مرزی کشور توانمندی و تجهیزات خود را ارتقا می‌دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی بیان داشت: امروز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در سایه خون شهدای این نیرو و هدایت‌های فرمانده معظم کل قوا کارنامه درخشانی دارد.

اشتری گفت: نیروی انتظامی در موضوعات مختلف از جمله برخورد با باندها و شبکه‌های تولید و توزیع مواد مخدر، برخورد با جرائم خشن و... توفیقات مهمی داشته است، اما هنوز جای کار وجود دارد و مطلوب نیست.

وی با تاکید بر تلاش ناجا و سایر نیروهای مسلح برای افزایش ضریب امنیت و آرامش در کشور، خاطرنشان کرد: البته در برخی شاخص‌ها هنوز نگرانی‌هایی وجود دارد که عوامل مرتبط با دستگاه‌های ذی‌ربط و افراد تصمیم‌گیر در مرکز کشور باید آنها را برطرف کنند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: اعضای خدوم نیروی انتظامی شبانه‌روزی مشغول خدمت‌رسانی و پاسخگویی به درخواست‌ها و مطالبات مردم هستند.

اشتری بیان داشت: نگاهی اجمالی به آمار تماس‌های گرفته شده با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ توسط مردم و پاسخگویی ناجا به انتقادات، شکایات و انتقادات مردم گویای خدمت صادقانه این نیرو است.

وی با اشاره به امینت موجود در استان کرمانشاه، متذکر شد: در استان کرمانشاه ناجا با تمام تلاش خود و با استفاده از تکنولوژی‌های نوین توانسته خدمات شایسته‌ای را در راستای برقراری نظم و امنیت داشته باشد.

به گفته فرمانده نیروی انتظامی، در اکثر شاخص‌ها طی سال گذشته اقدامات خوب و رضایت‌بخشی در حوزه‌های مختلف از جمله کشفیات مواد مخدر صورت گرفته است.

اشتری تصریح کرد: در مورد افرادی که در داخل را خارج از کشور مخل امنیت و مترصد فرصتی هستند که امنیت مرزها را زیر سئوال ببرند اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای خوبی صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه موضوعات امنیتی در اولویت اجرای مأموریت‌های نیروی انتظامی است، گفت: امنیت پایدار امروز به برکت خون شهدا و ایثارگری رزمندگان اسلام و هوشیاری و همکاری مردم و مسئولان در کشور حاکم است.

فرمانده نیروی انتظامی به سال‌های دوران دفاع مقدس و حملات زمینی و هوایی رژیم بعث به کشور به‌ویژه استان کرمانشاه اشاره‌ای داشت و افزود: کرمانشاه جزء استان‌های امن کشور است.

اشتری خاطرنشان کرد: دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی هرگونه تحرک ضدانقلاب را زیر نظر دارند و به‌موقع با آنها برخورد می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : مرزها+نیروی انتظامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.