نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 395770
پدری پسر هشت‌ساله‌اش را از پل پرت کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۰
باوجود مطرح‌شدن خودکشی پسربچه مشهدی، پدر این کودک روز گذشته پس از یک هفته صحنه‌سازی، به انداختن پسرش از روی پل امام‌حسین(ع) اعتراف کرد.
شهرآرا آنلاین نوشت:باوجود مطرح‌شدن خودکشی پسربچه مشهدی، پدر این کودک روز گذشته پس از یک هفته صحنه‌سازی، به انداختن پسرش از روی پل امام‌حسین(ع) اعتراف کرد.

پدری سنگدل که حدود یک هفته پیش فرزندش از پل امام‌حسین(ع) به پایین سقوط کرده و فوت کرده بود، پس از شناسایی جسد کودکش در سردخانه با صحنه‌سازی‌ مدعی شد که پسرش به‌دلیل بحران‌های روحی پس از طلاق تن به این کار داده است؛ گفته‌هایی که پدربزرگ کودک نیز آن را تایید کرد و این ادعاها مسیر بازجویی را منحرف کرد.

اما باوجود اعلام خودکشی برای این پرونده، ابهامات گسترده‌ای همچنان در پرونده وجود داشت که بزرگ‌ترین آن این بود که پسربچه هشت‌ساله چگونه فهم خودکشی را داشته است؟ چطور او از بولوار هفت‌تیر خودش را به پل امام‌حسین(ع) رسانده است و از آن مهم‌تر، چگونه به پایین پریده، آن‌هم بدون هیچ‌گونه جلب‌توجهی؟ این ابهامات با ادعاهای پدر کودک همخوانی نداشت و بازجویی‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان‌رضوی به دستور قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد ادامه یافت تاجایی‌که پدر این کودک به تناقض‌گویی افتاد.

کارآگاهان با یکسری بازجویی‌های تخصصی بالاخره توانستند کلید این معما را از زیر زبان این مرد بیرون بکشند و او در اعترافاتی تکان‌دهنده به انداختن پسرش از روی پل اعتراف کرد.

این مرد سنگدل در بخشی از اظهاراتش زیرنظر قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، اعتراف کرد: «بعد از اینکه از همسرم جدا شدیم، پسرم چون با مادرش نمی‌ساخت، همراه من زندگی می‌کرد؛ اما از دست کارها و بهانه‌گیری‌هایش خسته شده بودم. اصلا بعد از طلاق خیلی اعتراض می‌کرد و حتی دو بار از خانه فرار کرده بود که یک‌بار حرم رفته بود و یک بار دیگر در پارک دانشجو پیدایش کردیم. خسته‌ام کرده بود. روز حادثه او را سوار موتورسیکلت کردم و بالای پل امام‌حسین(ع) بردم. کمی ایستادم تا روی پل خلوت شود و ماشین نیاید. بعد که مطمئن شدم خودرویی روی پل نیست و کسی هم مرا نمی‌بیند، در یک‌لحظه او را از بالای پل به پایین انداختم و سریع از محل دور شدم.»

با اعترافات تکان‌دهنده این مرد سنگدل به دستور قاضی احمدی‌نژاد تحقیقات تکمیلی آغاز شده است.
 
کلمات کلیدی : قتل+قتل خانوادگی+فرزندکشی+پرت کردن فرزند از پل
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۰۴ ۲۳:۱۹:۵۲
حالم بد شد (3949279) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۰۴ ۲۳:۲۱:۴۰
وقتی پدر قاتل فرزند قصاص نمیشه چه فایده داره زحمت بکشید کشفش کنید (3949281) (alef-11)
 
نور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۴ ۲۳:۳۷:۴۰
به کجا رسیدیم؟ (3949298) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰:۵۳
اینستا گرام داشته یا نه (3949335) (alef-11)
 
پیمان
Spain
۱۳۹۵-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۱:۱۷
کودکان فرشته های بی گناهی هستن که دست والدین و بزرگترها امانت هستند، هرکسی در نگهداری از این امانت های زیبا و پاک الهی کوتاهی کنه به آتش جهنم وعده داده شده. خداوند این پدر سنگدل و لعنت کنه که با این قصاوتش عرش الهی رو منقلب کرد و همه ما رو متاسف و اندوهگین، انشاءالله این کودک معصوم در بهشت با حضرت علی اصغر ( ع ) محشور بشه. (3949337) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۵ ۰۸:۱۵:۴۷
دقت کنیم در چه وضعی هستیم. (3949549) (alef-11)
 
فرامرز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۵ ۰۸:۴۸:۵۱
اخه این چه کاری بود!؟
میخواستی حضانت فرزندتو بدی به مادرش و دیگه خونت راهش ندی. (3949613) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۵ ۱۰:۰۵:۲۷
بابا مشهد چه خبره ؟ چرا اينقدر مشكلات خانواگي اونجا زياده؟ (3949717) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۵ ۱۲:۱۹:۲۰
خشونت ریشه در فرهنگ و به اصطلاح تمدن ایران و ایرانی دارد. در ژن (تقریبا) هر ایرانی یک ژن فعال خشونت وجود دارد که فعلا بخاطر شرایط باثبات کشور علایم آن برای جهانیان مشهود نیست!!!!! (3949977) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۰ ۰۷:۵۳:۴۵
پدري كه فرزندش را آنهم فرزند 8 ساله اش را مي كشت بي شك حيواني است در لباس آدم هرچند حيف نام حيوان روي اين جاني پست فطرت (3957138) (alef-11)
 
حمید
۱۳۹۵-۰۷-۱۴ ۰۹:۵۵:۳۱
خدایا تو را به رحمان و رحیمی ات، همه ی ما را از وسوسه های شیطانی دور کن! (3963434) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.