توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 380479
رسانه ای کردن طرح شکایت از علما توسط مجید انصاری به صلاح نبود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: صلاح نبود که آقای انصاری طرح شکایت از علما را رسانه ای کند که دشمن از آن سوء استفاده کرده و بگوید اینها خودشان در درون نظام با هم اختلاف دارند.

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس در گفتگو با مهر، با اشاره به اظهارات معاون حقوقی رئیس جمهور درخصوص اعلام شکایت از برخی علما در دادگاه ویِژه روحانیت اظهارداشت: جایگاه ائمه جمعه بسیار رفیع است به خصوص در مراکز استان ها و اگر شخصیتی مثل آیت الله علم الهدی تذکری به دولت می‌دهد، از روی دلسوزی است.

وی افزود: این تذکر از باب دوست داشتن نظام است که خون های بسیاری پای آن ریخته شده است.

این چهره اصولگرای مجلس ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که من همواره از دولتها حمایت می کنم. ائمه جمعه هم وقتی کار خوبی را از دولت مشاهده می کنند از آن تقدیر کرده و اینگونه نیست که فقط لب به انتقاد بگشایند.

موسوی لارگانی عنوان کرد: اگر کاری شرعا و عرفا و منطقا درست نباشد ولی از سوی دولت انجام شود، ائمه جمعه در جایگاهی هستند که نسبت به آن انتقاد کرده و تذکر دهند و قصدشان هم توهین به رئیس جمهور نیست.

وی عنوان کرد: ترویج این سخن آقای انصاری در نظام جمهوری اسلامی ایران جایز نیست. آن هم درباره ائمه جمعه ای که خودشان سپربلا در برابر همجه هایی که از سوی دشمنان به این نظام روا می شود قرار دارند.

این نماینده مجلس گفت: ائمه جمعه نه درآمد کلانی دارند و نه حقوق خاص؛ بلکه به خاطر خدا روزهای جمعه در مراسم سیاسی و عبادی جمعه حضور پیدا می‌کنند.

موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: صلاح نبود که آقای انصاری طرح شکایت از علما را رسانه ای کنند که دشمن از آن سوء استفاده کرده و بگوید اینها خودشان در درون نظام با هم اختلاف دارند.
 
کلمات کلیدی : مجید انصاری، شکایت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.