توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450471
اشرافیگیری پادشاه عربستان با ۱۵۰ آشپز ویژه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۰
مقامات عربستان که از مدت ها پیش در تدارک سفر 'سلمان بن عبدالعزیز آل سعود' شاه این کشور در سفر اشرافی اش به اندونزی هستند 150 آشپز ویژه را به خدمت گرفتند.
به گزارش ایرنا، تارنمای روزنامه 'جاکارتا پست' اندونزی روز چهارشنبه نوشت: در این سفر آشپزها به طور 24 ساعته در سه نوبت شبانه روز کار می کنند تا اطمینان کسب نمایند پادشاه عربستان و کاروان همراه وی که 9 روز در اندونزی اقامت می کنند، از نظر غذایی از این سفر رضایت دارند.

آشپزهایی که برای پختن غذای پادشاه عربستان انتخاب شده اند متعلق به خطوط هوایی اندونزی (گارودا) هستند و قرار است برای وی غذاهای خاورمیانه ای آماده کنند.

در این سفر پادشاه عربستان سعودی را یکهزار و 500 نفر از جمله 25 شاهزاده همراهی می کنند.

این روزنامه اندونزیایی به نقل از 'سیف الحق' سخنگوی مسجد استقلال در پایتخت اندونزی، ادامه داد: بخاطر احتمال حضور شاه عربستان، بخشهایی از این مسجد دستخوش تغییر شد.

این دیدار احتمال دارد روز پنجشنبه انجام شود و برای راحتی شاه عربستان در مسجد استقلال برای رفتن به طبقه دوم یک دستگاه پله برقی از عربستان به جاکارتا منتقل شده است.

آل سعود برای رفاه خود در این سفر 460 تن وسیله و مواد غذایی و ظروف غذا از عربستان به اندونزی انتقال داده اند.

مسجد بزرگ استقلال در قلب جاکارتا که سال 1978 به بهره برداری رسید گنجایش 120 هزار نمازگزار در یک زمان را دارد و در چهار طبقه ساخته شده است.

ساخت مسجد استقلال که در ضلع شمال شرقی میدان استقلال جاکارتا قرار گرفته است 17 سال زمان برده و و دکتر احمد سوکارنو نخستین رییس جمهور اندونزی خود نظارت بر ساخت این مسجد را بر عهده داشته است.

هیات عربستانی از امروز چهارشنبه تا روز شنبه آینده در جاکارتا حضور دارند و پس از آن برای تعطیلات و سفر تفریحی عازم جزیره بالی می شود.
 
 
کلمات کلیدی : پادشاه عربستان+اندونزی+اشرافیگری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.