توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430077
تندگویان: بررسی احتمال رفتن مسجدجامعی از شورای شهر در جلسه فردا
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۷
سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلب‌های شورای شهر تهران از احتمال بررسی رفتن مسجدجامعی از شورای شهر در جلسه فردا صبح این فراکسیون خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدمهدی تندگویان در حاشیه نشست امروز خود در خصوص احتمال رفتن احمد مسجدجامعی از شورای شهر با بیان اینکه شایعاتی مطرح شده اما این مساله در جلسه فراکسیون اصلاح‌طلبان شورای شهر مطرح نشده است، گفت: البته فردا صبح جلسه‌ فراکسیون اصلاح‌طلبان شورای شهر برگزار می‌شود و احتمال دارد که موضوع رفتن یا ماندن احمد مسجدجامعی در شورای شهر مطرح شود.

وی با بیان اینکه جمع‌بندی من از نحوه گفتار مسجدجامعی این است که از شورا برود، تصریح کرد: خستگی از شورا و ناکارآمدی کل شورا از جمله این دلایل است چرا که بعضا مسجدجامعی عنوان کرده که طی این سال‌ها شورا کارآمد نبوده است.

تندگویان با بیان اینکه هنوز مسجدجامعی در مورد این شایعات اعلام نظر رسمی نداشته است، گفت: البته ممکن است در جلسه فردا صبح فراکسیون اصلاح‌طلبان این موضوع مطرح شود.

به گزارش ایسنا، در چند روز اخیر اخباری مبنی بر اینکه احمد مسجدجامعی عضو اصلاح‌طلب شورای شهر به عنوان رییس جدید کتابخانه ملی انتخاب شده است، منتشر شده و روز گذشته محمد حقانی عضو اصلاح‌طلب دیگر شورای شهر نیز ضمن تایید تلویحی این موضوع از بررسی این پیشنهاد در فراکسیون اصلاح‌طلبان خبر داد.
 
کلمات کلیدی : مسجدجامعی + شورای شهر تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.