نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 192973
جایزه دولت برای والیبالیست ها/ 50میلیون به اضافه آپارتمان برای متاهل ها
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۲۵
رئیس جمهور در جلسه امروز یکشنبه هیات دولت از بازیکنان، مربیان و اعضای تیم ملی والیبال کشور به خاطر حضور درخشان در رقابتهای لیگ جهانی والیبال تقدیر کرد و گفت: کسب موفقیت های ورزشی نشانه نشاط و توانمندی جوانان یک ملت است. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در ابتدای جلسه امروز یکشنبه هیات دولت از بازیکنان ، مربیان و اعضای تیم ملی والیبال کشور به خاطر حضور درخشان در رقابتهای لیگ جهانی والیبال تقدیر کرد.

رئیس‌جمهور در این مراسم که با حضور اعضای دولت و بازیکنان، مربیان، اعضای تیم و مسوولان فدراسیون والیبال برگزار شد، ضمن تبریک به تیم ملی والیبال برای انجام کاری بزرگ و ارزشمند اظهار داشت: البته درخشش جوانان کشور در این رقابتها توقع را از آنان بسیار بالا برد در حالی که تیم ایران در این دوره از مسابقات در برابر تیمهای زبده‌ای از جهان قرار داشت.

احمدی‌نژاد با تاکید بر اینکه دولت عمیقاً به توانمندی جوانان کشور ایمان دارد، گفت: مطمئناً در هر عرصه‌ای هر چقدر بزرگ هم که باشد، اگر تصمیم بگیریم تا بر قله‌ها بایستیم، خواهیم توانست. رئیس‌جمهور با بیان اینکه کسب موفقیت در عرصه ورزش نشانه نشاط یک ملت و توانمندی جوانان آن است، تصریح کرد: همانگونه که در عرصه‌های علمی و فناوری جوانان کشور وارد شده و به موفقیت‌های بزرگ در عرصه‌هایی نظیر هوا و فضا، انرژی هسته‌ای و بیوتکنولوژی و نانو دست یافتند، ورزش نیز امروز تبدیل به یک کار بزرگ علمی شده و نیاز به سنجش‌های دقیق و حساب شده برای دستیابی به موفقیت دارد.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه در مجموع عملکرد ورزشکاران کشور در لیگ جهانی والیبال مثبت بود، ولاسکو سرمربی تیم والیبال را در این عرصه بسیار با تجربه دانست و خطاب به مسئولان فدراسیون والیبال گفت: باید کار با این مربی تمدید شده و از هم اکنون برنامه‌ای ۱۰ ساله برای حضور موفق تیم ملی والیبال در رقابتهای مختلف جهانی از جمله المپیک و جام جهانی داشته باشیم.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه ملت ایران از مسابقات خوب تیم ملی والیبال و کسب موفقیت‌های بزرگ در این رقابتها بسیار خوشحال هستند، گفت: اگر اعضای تیم ملی والیبال هیچ نتیجه‌ای در این رقابتها نگرفته باشند همین که بارها ملت ایران را شاد کردند، در حقیقت کار ارزشمندی را انجام داده‌اند.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه امروز پایه‌های بسیار خوبی در والیبال کشور گذاشته شده اظهار امیدواری کرد تا در آینده شاهد موفقیتهای پی در پی ورزشکاران در این عرصه باشیم. در این مراسم از بازیکنان، مربیان و اعضای تیم ملی والیبال با اهدای هدیه نقدی ۵۰ میلیون تومانی تقدیر شد. همچنین با دستور رئیس‌جمهور قرار شد تا به هر کدام از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال یک دستگاه آپارتمان به شرط تأهل از سوی وزیر راه و شهرسازی اختصاص یابد.

در مراسم تقدیر از تیم ملی والیبال کشور از سوی بازیکنان این تیم یک توپ والیبال که به امضای همه بازیکنان رسیده بود به همراه پیراهن کاپیتان تیم به رئیس‌جمهور اهدا شد. در پایان این مراسم نیز بازیکنان، مربیان و اعضای تیم ملی والیبال با احمدی‌نژاد عکس یادگاری گرفتند.
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۹:۴۲:۱۲
"به شرط تأهل"

حرفي است به شدت توهين آميز به جوانان مجرد (1509654) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۲۱:۱۶:۳۸
آخه این چه تبعیضاییه که تو مملکت ما رایجه؟ مگه متاهلا بیشتر امتیاز اوردن؟ خب اون بنده خدا که هنوز ازدواج نکرده احتمالا خونه نداشته که بتونه ازدواج کنه! (1509832) (alef-10)
 
سینا صفوی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۲۲:۵۷:۵۰
اون وقت یعنی چی برای متاهل ها؟؟

یعنی واردات ماشین های پورشه صدقه ای دولت به فوتبالیستها هم با شرط تاهل و بچه دار شدن پسر خاله بوده!!؟

اگر دارید جایزه می دهید که این مسخره بازی ها چیه؟؟ (1509994) (alef-10)
 
Mostafa
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۲۳:۱۰:۱۰
با تشکر از بازیکنان، مربیان و کادر فنی‌ . من استاد دانشگاه با مدرک دکتری دارم دربدر دنبال ده میلیون تومان پول نقد می‌گردم که روی پول پیش بذارم که خونه امسالم را برای یک سال دیگر نیز اجاره‌ کنم. حالا احساس من از اینکه به تمام بازیکنان و کادر فنی‌ پنجاه میلیون پول و یک آپارتمان میدهند چی‌ میتونه باشه. صادقانه میگویم که حق آنها این نیست و من از این پیروزی دیگر خوشحال نیستم! آیا جز این است که من نیز از این پولها و امکانات سهمی دارم؟ من نیز حتی در این پیروزی سهم دارم چونکه با شرافت و تسلط و تلاش سر کلاس درس حاضر میشم. آیا کسی‌ از من تقدیر اینچنینی می‌کند؟ (1510017) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۲۳:۱۶:۴۰
امیدوارم به دولت بعدی حواله ندهند. (1510029) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۰:۴۰:۴۱
چه عدالتی!!! بازیکنان محترم قبلا قرداد داشتن، در ره خدا که بازی نکردن! (1510214) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۱:۵۷:۴۳
آپارتمان چهل متری یا آپارتمانیکه علی دایی گفت در مرکز شهر و منطقه متوسط یه فوتبالیست معمولی باید داشته باشه و قیمتش متری 12تومنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1510358) (alef-10)
 
mohammad
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۴:۵۴:۰۲
دوستان تا میشنوید احمدی نژاد نه یعنی جبهه گیری و انتقاد ...
ببین این هدیه رو مفت و مجانی به کسی ندادن ...لطفا ارزش ها رو نکاهید...
این که میگن شرط تاهل از یه وضعیت فرهنگی و فرهنگ سازی خارج نیست ...اینقدر مغرضانه قلم نزنید (1510457) (alef-10)
 
hassan
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۵:۰۱:۴۸
سلام
سایت الف وارد کردن یک دستگاه خودرو که سودی میلیاردی دارد را فراموش کردید بیان کنید که البته این خبر را اقای داورزنی تایید کردند (1510462) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۵:۲۹:۰۸
من به عنوان یک ایرانی از این بذل و بخشش ها به ورزشکاران اصلا راضی نیستم . مردم ایران در مشکلات معیشتی شدید به سر می برند و این ورزشکاران هم آدم هایی مثل بقیه معمولی ولی مرفه هستند که تفریح بازی کردن را انتخاب کرده اند و در آن مهارت کسب نموده اند این که هنر نشد چه کسی به من استاد دانشگاه که مهارتهای علمی و آموزشی خود را به حد اکثر رسانده ام توجه می کند ؟ (1510476) (alef-10)
 
Ahmad
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۷:۳۲:۰۶
میزان افراط و تفریط در هر تصمیم گیری در کشور ما به اوج خود رسیده است. رئیس جمهور محترم هم در پایان دورهٔ ریاست جمهوری خویش شروع به حیف و مال کردن بیت‌المال کرده است. از یک طرف شروع به دادن تعداد زیادی سکه به عنوان پاداش به وزرای خود کرده است. بده اینکه تیم ملی فوتبال به جامعه جهانی‌ راه یافتند به عنوان جایزه مبلغ ۵۰ میلیون به اضافه مجوّز وارد کردن یک ماشین خارجی‌ که به اندازهٔ ۱۰۰۰۰۰۰ تومان ارزش دارد را از خزانهٔ بیت‌المال تقدیم می‌کند. به نظر من تیم ملی فوتبال با نتیجه بسیار ضعیف و شانس به جامعه جهانی‌ صعود کرد. الان هم برای نتیجهٔ ضعیفه پنجمی بین شش تیم این جایزهٔ گرانبها را به والیبالیست‌ها تقدیم می‌کند. جای دیگر زمین نمایشگاه بین‌المللی را بدون هیچ حساب کتابی‌ به صدا سیما می‌بخشد. چرا؟ من با تشویق بازیکنان مخالف نیستم. ولی‌ آیا یک شخصیت علمی‌ که سالیان دراز زحمت کشیده و موفق به کشفیات جدید در راه تکنولوژی کشور شده است مستحق جایزه نیست؟ آیا بهتر نیست بیت‌المال عادلانه تقسیم شود؟ به نظر من بیشتر تصمیمات دولت جنبه‌ تبلیغاتی دارد و هیچ کمکی‌ به بالابردن کیفیت ورزش، علم و تکنولوژی نمیکند. جز اینکه امسال من احساس می‌کنم که به عنوان کسی‌ که در حال تحقیقات هستم جایگاهی در کشور ندارم و به همین خاطر دلسرد شده و انگیزهٔ لازم برای ارتقأ کشور را از دست خواهم داد. رئیس جمهور محترم لطفا افراط و تفریط را برای این چند روز باقیمانده کنار بگذارید تا مردم خاطره‌ی خوشی‌ را حداقل در چند روز آخر از شما داشته باشند. الف جان اگه واقعا بیطرف هستید کامنت من را درج کنید. (1510537) (alef-10)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.