توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492376
پلاک دستنویس، موادفروش‌ها را به‌دام انداخت
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
سرکلانتر ششم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری دو موادفروش در محدوده میدان شهدا خبر داد.

سرهنگ سیروس کتابعلی در گفت‌وگو با ایسنا،  در توضیح این خبر گفت: عوامل کلانتری 110 شهدا حین گشت زنی نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی خود به یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا با پلاک دستنویس مشکوک شده و رفتار آنان را تحت نظر قرار دادند.
وی ادامه داد:‌ ماموران در حال رصد این افراد بودند که ترک نشین موتور سیکلت که یک کوله پشتی به همراه داشت متوجه حضور آنان شده و با پیاده شدن از ترک موتور به سمت لاین کندرو اتوبان امام علی متواری شد.

کتاب‌علی بابیان اینکه ماموران اقدام به دستگیری راکب موتور سیکلت کردند، گفت:‌ترک نشین موتور سیکلت هم که سعی در متواری شدن داشت توسط عوامل کلانتری دستگیر و به همراه همدستش به مقر انتظامی منتقل شد.

سرکلانتر ششم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به انجام بازرسی از دو متهم دستگیر شده، گفت:‌ در جریان بازرسی از کوله پشتی متهم 9 عدد گوشی تلفن همراه ، سه عدد عابر بانک به نام های مختلف ، یک میلیون و 575 هزار تومان وجه نقد و 275 گرم هروئین با لفافه و مقدار 373 گرم تریاک با لفافه در تکه های مختلف کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه دو متهم به فروش موادمخدر اعتراف کردند، گفت:‌برای متهمان پرونده‌ای تشکیل و موضوع در حال بررسی است.
 
کلمات کلیدی : مواد مخدر + دستگیری + قاچاق مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.