توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472774
کارزار کلینتون علیه ترامپ در فضای مجازی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸
هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات در انتخابات سال گذشته آمریکا در یک پیام توییتری اعلام کرد که گروه سیاسی با نام ' به پیش با یکدیگر' برای ساختن کشوری' مهربان تر، بزرگتر ، فراگیرتر' راه اندازی کرده است.

به گزارش ایرنا هیلاری کیلنتون نامزد حزب دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 این کشور که از زمان شکست خود در نوامبر سال گذشته حضور کمتری در محافل سیاسی و در بین مردم آمریکا داشته روز سه شنبه در یک پیام تویتری به مردم کشورش اطلاع داده است که گروه سیاسی تازه ای را بنام ' به پیش با یکدیگر' راه اندازی کرده که هدف اصلی ان به ادعای او ترغیب مردم آمریکا به حضور در عرصه فعالیت های سیاسی و شرکت در انتخابات برای اداره کشورشان است.
وی در این پیام نوشته است که گرچه آنچه که در سال جاری در این کشور می گذرد، چیزی نیست که او در ذهن خود تصویر کرده بود اما هنوز مصمم است تا در راه ساختن کشوری مهربان تر و بزرگ دل تر و فراگیرتر مبارزه کند.
وی اضافه کرده است که مردم آمریکا در این دوران کوتاه از ریاست جمهوری ترامپ چه از طریق راهپیمایی های سراسری و چه حضور گسترده در فرودگاه ها به منظور حمایت و استقبال از مهاجرین و یا گردهمایی های مختلف، بطور بی سابقه ای حرف خود را زده اند.
وزیر خارجه سابق آمریکا در این پیام با شعار'مقاوت ، پافشاری ، اصرار و ثبت نام ' مردم کشورش را به حمایت از سایر گروه هایی که نقشی پیشرو در سازمان دهی فعالیت های سیاسی آمریکا دارند، دعوت کرده و گفته است که تشکیلات سیاسی او در نظر دارد با تامین نیاز های مالی این گروه ها به تقویت فعالیت های آن ها برای مقابله با سیاست های جاری در این کشور کمک کند.
گروه های سیاسی 'سوینگ لفت'، 'امرج امریکا'،'کالور آو چنج' از جمله گروه های سیاسی این کشور هستند که تشکیلات کلینتون در نظر دارد به تقویت آن ها کمک کند.
ناظران سیاسی این اقدام کلینتون را که بعد از شکست در انتخابات سال گذشته گفته بود، دیگر قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری کشورش را ندارد نوعی سنجش و زمینه چینی برای شرکت احتمالی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ارزیابی کرده اند.
 
کلمات کلیدی : هیلاری کلینتون+ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.