توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 336270
تمجید زیدان از عملکرد شاگردانش مقابل لوانته
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰
زین الدین زیدان،‌سرمربی رئال مادرید به تمجید از عملکرد شاگردان جوانش مقابل لوانته پس از پیروزی ۳-۱ پرداخت.

به گزارش فوتبال آنلاین،رئال با گل‌های رونالدو،‌ایسکو و یک گل به خودی موفق شد ۳-۱ لوانته را در خانه اش شکست دهد. روز گذشته رئال از بازیکنانی مثل لوکاس وازکز، کاسمیرو و بورخا مایورال در ترکیب اصلی خود استفاده کرد و ستاره‌هایی مثل بنزما،‌مودریچ،‌بیل و مارسلو را در اختیار نداشت.
زیدان در رابطه با بازی گفت:" وقتی تغییرات زیادی در تیم اعمال می‌کنید،‌همیشه فکر می‌کنید ممکن است کارتان سخت شود. ولی ما یک فوتبال خوب را مشاهده کردیم. اوایل بازی آسان نبود ولی موفق شدیم بازی را در دست بگیریم. سه امتیاز را کسب کردیم و یک عملکرد خوب از خود به نمایش گذاشتیم. وقتی زیاد بازی نمی‌کنید کارتان سخت است ولی این در بازی امروز ما دیده نشد. لوکاس در دفاع خیلی سخت تلاش کرد و خوب ظاهر شد. این چیزی است که ما باید انجام دهیم. تلاش و دویدن برای تیم. این چیزیست که ما همیشه می‌خوهیم. می‌خواهیم بازیکنان همیشه بیشترین تلاش را در زمین انجام دهند و البته نه فقط بازیکنان جوان."
 
کلمات کلیدی : زین الدین زیدان +رئال مادرید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.