نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456178
اعلام کاندیداتوری هوشنگ امیراحمدی برای انتخابات ریاست جمهوری
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸
هوشنگ امیراحمدی برای انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم اعلام کاندیداتوری کرد.

به گزارش فارس، بر پایه این خبر وی یکی از اهداف خود برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را کمک به ساختن یک اقتصاد ملی و مقاوم از طریق تجهیز منابع داخلی و افزایش تولید و کار برای جوانان اعلام کرده است.

همچنین کمک به بهسازی محیط‌‌ زیست بحرانی کشور از طریق جهانی کردن خطر و درخواست کمک از دیگر اهدافی است که امیر احمدی مطرح کرده است.

وی چندی پیش در گفت‌وگویی تفصیلی بابیان اینکه «باید رئیس‌جمهور ایران شوم و بعد بمیرم» در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه فکر می‌کنید به‌جز شما افراد دیگری با تابعیت آمریکایی بخواهند ثبت‌نام کنند؟ گفته بود من چنین فردی را که جاه‌طلب باشد در بین ایرانیان آمریکا نمی‌شناسم. برنامه انتخاباتی و زندگی‌نامه من در سایتم قرار دارد و یک نسخه از آن را به آقای روحانی داده‌ام.

هوشنگ امیراحمدی که به دلال رابطه با آمریکا شهره است متولد 1326 و از اهالی تالش است، وی از سال 1975 در آمریکا اقامت دارد و درحال حاضر نیز استاد دانشگاه راتگرز (دانشگاه ایالتی نیوجرسی) و مدیر مرکز مطالعات خاورمیانه این دانشگاه است.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + وشنگ امیراحمدی + روحانی
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۶:۲۳:۳۱
شرم اور است وقتی به دولت گیر میدهید که یک نفر ممکن است دو تابعیتی باشد اما یک دو تابعیتی کاندید شود و اگر تائید شود هم دیگر فاجعه است این ادم اگر ایران را دوست دارد ایران بماند اگر دوست ندارد چطورمیخواهد حافظ منافع ملت ایران باشد وقتی اصلا در ایران زندگی نمیکند شرم اور است که اینقدر مملکت بی درو پیکر است انقدر بی حساب است که یکی مثل این ادم خود فروخته و خود شیفته به خود جرات و حق میدهد که کاندید شود (4215175) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.