توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423570
نقشه جدید العبادی برای عملیات موصل
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۷
نماینده ائتلاف دولت قانون عراق اعلام کرد که فرمانده کل نیروهای مسلح عراق در صدد اعمال تغییرات ریشه ای در نقشه جدید برای عملیات موصل با هدف دستپاچه کردن تروریست های داعش است.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رسمی عراق، یکی از نمایندگان ائتلاف دولت قانون عراق از انجام تغییرات ریشه ای در نقشه عملیات موصل خبر داد.

در همین راستا، «جاسم البیاتی» نماینده ائتلاف دولت قانون عراق اعلام کرد: العبادی در تلاش برای طراحی نقشه ای یکپارچه برای تمامی محورهای چهارگانه جنگ در عملیات آزادسازی استان نینوا از چنگ داعش و اجرای تغییرات ریشه ای طبق نقشه ویژه برای حمله به موصل است.

وی در ادامه تصریح کرد: هدف از این نقشه جدید، دستپاچه کردن داعش و متفرق کردن عناصرش در محورهای مختلف است. علت تاخیر در به نتیجه رساندن جنگ در کرانه چپ موصل، به کارگیری شهروندان به عنوان یک نقطه ضعف از سوی داعش است.

جاسم البیاتی در پایان بیان داشت: العبادی در جریان سفر امروز خود به مقر عملیات نینوا، این طرح و نقشه جدید برای عملیات موصل را مورد بررسی قرار خواهد داد.
 
کلمات کلیدی : آزادی موصل+العبادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.