توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453072
تاکید بر ادامه تحریم‌های ایران در گزارش 50 روز نخست ریاست‌جمهوری ترامپ
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲
کاخ سفید اعلام کرد: تحت ریاست جمهوری دونالد ترامپ، وزارت خزانه‌داری اقدام به تحریم چند شرکت و شخصی کرده است که در برنامه موشک بالستیک ایران مشارکت کرده‌اند.
 
به گزارش انتخاب، کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای درباره دستاوردهای پنجاه روز ابتدایی ریاست جمهوری دونالد ترامپ، از تحریم‌های وزارت خزانه داری آمریکا بر ضد چندین شرکت و فرد ایرانی به عنوان یکی از عملکردهای ترامپ در بخش امنیت ملی آمریکا نام برد.
 
بر اساس گزارش پایگاه اینترنتی کاخ سفید، در بخشی از این بیانیه با عنوان "اولویت دادن به امنیت ملی آمریکا" آمده است: رئیس جمهور ترامپ تلاش کرده است تا درباره ایمنی و امنیت سرزمین آمریکا، مرزهای این کشور و مردم آن اطمینان حاصل  کند.
 
تحت رهبری رییس جمهور ترامپ، وزارت خزانه داری(آمریکا) اقدام به تحریم 25 شرکت و افراد دخیل در برنامه موشکی بالستیک ایران کرده است.
 
رئیس جمهور ترامپ همچنین اقدام به ایجاد حفاظت‌های جدید در برابر تروریست‌های خارجی کرده است که وارد کشور ما می‌شوند.
 
رییس جمهور آمریکا چند روز پس از آغاز به کار رسمی خود در کاخ سفید، 13 شرکت و 12 فرد را به بهانه آزمایش موشکی در ایران هدف تحریم قرار داد.
 
 
کلمات کلیدی : ترامپ + تحریم‌ ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.