نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484474
لحظه اصابت موشک های سپاه در سوریه با «پهپادهای ایرانی» (۱)
لحظه اصابت موشک های نقطه زن سپاه پاسداران به اهداف از پیش تعیین شده -این تصاویر توسط پهباد های نیروی هوافضای سپاه ضبط و ارسال شده است. چند فروند پهپاد نیروی هوافضای سپاه با طی مسیری بیش از 300 کیلومتری، به بالای سر اهداف رفته و با موفقیت توانستند به طور زنده، لحظه اصابت موشک‌های بالستیک شلیک شده از ایران را به مرکز فرماندهی عملیات در داخل ایران ارسال کنند. پهپادهایی که در این بخش از عملیات مورد استفاده قرار گرفته است، همگی ایرانی بوده و از جمله پهپادهای عملیاتی سپاه، مستقر در سوریه بوده‌اند که فیلم‌های ضبط شده توسط این پهپادها هم تا ساعتی دیگر منتشر خواهد شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴
 
کلمات کلیدی : دیرالزور+حمله موشکی سپاه به داعش+حمله موشکی سپاه+انتقام سپاه، حمله داعش،حملات تهران+حمله به مجلس+حمله به حرم امام خمینی+تیر اندازی در مجلس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۳:۰۶:۲۸
سپاه همزمان قدرت موشکی ، پهپادی و الکترونیکی را به رخ امریکا کشید. (4433567) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۳:۰۸:۱۵
صددرصد ترامپ موقع امضای تحریم جدید ، دستش خواهد لرزید . چون فهمید که این نقض برجام ، برخلاف دفعات قبلی که بدون پاسخ و با لبخند ، رد شده بود ، این دفعه هزینه حیثیتی برای غرب خواهد داشت. (4433570) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۳:۱۰:۱۰
درود بر برادران سپاه این سربازان قدرتمند ایران زمین (4433572) (alef-11)
 
haji
Canada
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۰۶:۰۹:۱۶
زمان جنگ ازبیرون وداخل به ما خیانت می کردند جبهه ها کمبود نیروداشت اموزش ها خوب نبود مهمات نداشتیم اما الان اقتدار داریم امنیت داریم خدالعنت کند منافقین را (4434506) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته