نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449978
قدردانی نمایندگان از رهبری برای انتصاب «ولایتی»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲
نماینده مجلس در بیانیه‌ای از مقام معظم رهبری برای انتخاب علی‌اکبر ولایتی در دانشگاه آزاد قدردانی کردند.

به گزارش ایسنا، غلامرضا کاتب عضو هیأت رئیسه مجلس در جلسه علنی نوبت صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس و در خلال بررسی بودجه 96،‌ گفت: 192 نماینده مجلس در بیانیه‌ای از مقام معظم رهبری برای انتخاب آقای ولایتی به عنوان رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تشکر و قدردانی کردند.
 
کلمات کلیدی : نمایندگان ، رهبری ،ولایتی، دانشگاه آزاد
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۱۸:۰۷
امیدواریم دکتر ولایتی هزینه سرسام آور شهریه دکترا بخصوص شهریه رساله دکترا را کاهش دهند. آقای دکتر ولایتی ما ایرانی هستیم و مسلمان. لطفا دانشگاه آزاد شهریه دکترا را کاهش دهد بخصوص شهریه رساله دکترا علوم انسانی. شهریه 35 میلیونی رساله دکترای علوم انسانی انصاف نیست. (4180074) (alef-13)
 
استاد دانشگاه آزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۲۳:۴۵
اینجانب فارغ التحصیل دکتری برق دانشگاه تهران و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد هستم. از طرف اساتید دانشگاه آزاد تشکر و قدردانی ویژه ای دارم از حضرت آقا بخاطر درایت و توجه ایشان به این دانشگاه. (4180082) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۳۵:۱۸
ما هم به نوبه خود از انتخاب شايسته و به موقع ايشان ممنون و سپاسگزاريم. خداوند همواره سايه ايشان را بر سر اين مملکت حفظ نمايد که با درايت و تصميمات به موقع و به جاي خود، از انحرافات و خطرات احتمالي براي کشور جلوگيري مي کنند. واقعاً از داشتن چنين رهبري به خود مي بالم. (4180100) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۳۷:۱۵
مقام معظم رهبری ایشان را به ریاست هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کردند و در جلسه هیئت امنا و با رای اعضا به ریاست هیئت امناء دانشگاه آزاد انتخاب شدند. (4180102) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.