توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459779
اساسنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی قرائت و تصویب شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۱
مهدی چمران عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اساسنامه را به منظور تصویب نهایی قرائت کرد.

به گزارش فارس، این اساسنامه که شامل 20 ماده و 16 تبصره است، با موافقت اعضای مجمع به تصویب خواهد رسید و سرفصل های آن شامل نام، محل، تعریف، ارکان، هیات امنا مجمع ملی، شورای مرکزی، هیات رئیسه، هیات اجرایی و ستاد مرکزی، هیات نظارت، هیات مشورتی، شوراهای تخصصی (کمیسیونها)، مجامع اقشار و اصناف، مجامع استانی، مجامع شهرستانی، شورای استانی و شهرستانی، شرایط عضویت، تامین بودجه و انحلال است.

همچنین در بخشی از این اساسنامه آمده است: جبهه مردمی نیروهای انقلاب، پس از این جبهه مردمی نامیده می شود و علاوه بر تهران در تمامی شهرها هم جبهه نمایندگی خواهد داشت.

در این اساس‌نامه همچنین به اهداف جبهه اشاره شده که شامل مواردی از جمله ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و تلاش برای تحقق آرمان های امام راحل و نظرات و اندیشه‌های رهبری، زمینه‌سازی و تصویب حضور و مشارکت مردم در اداره امور کشور، شناسایی ضعف‌ها، آسیب‌ها و ناکارآمدی‌های نظام اداری و اجرایی کشور و تلاش برای رفع و اصلاح آنها، تلاش برای از بین بردن فقر، فساد، تبعیض و تحقق عدالت و تامین منافع ملی در جامعه و کمک به ایجاد وحدت و همبستگی ملی و افزایش امید به آینده است.

بنا بر این گزارش، این اساسنامه با اکثریت آرا به تصویب اعضای مجمع عمومی رسید.
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی + اصولگرایان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.