نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 297355
میثم مطیعی از سلامتی مداحان در منا خبر داد
تاریخ انتشار : جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۰
دکتر مطیعی ضمن تسلیت این فاجعه مصیبت بار و همدردی با خانواده‌های داغ دیده، از سلامتی آقایان، حاج مرتضی طاهری، حاج مهدی سماواتی، حاج علی فراهانی و حاج محمدرضا غلامرضا‌زاده خبر دادند.

به گزارش مشرق، در پی حادثه تلخ و خونین صحرای منا و گسترش شایعه مبنی بر صدمه دیدن حاج میثم مطیعی در واقعه خونین امروز، خبرنگار مشرق طی تماسی با سرزمین منا از سلامتی ایشان و دیگر مادحین کسب اطلاع کرد.
دکتر مطیعی ضمن تسلیت این فاجعه مصیبت بار و همدردی با خانواده‌های داغ دیده، از سلامتی آقایان، حاج مرتضی طاهری، حاج مهدی سماواتی، حاج علی فراهانی و حاج محمدرضا غلامرضا‌زاده خبر دادند.
قرار است صبح فردا دعای ندبه در کنار حجاج و بازماندگان حادثه خونین منا، با نوای میثم مطیعی در خیمه بعثه مقام معظم رهبری در سرزمین منا، قرائت شود.

روز پنجشنبه (امروز) در جریان برگزاری مراسم حج در سرزمین منا حضور گسترده حجاج در این منطقه حادثه آفرین شد و صدها نفر کشته و زخمی شدند.

سازمان حج و زیارت ایران اعلام کرده که شمار کشته‌شده‌ها از ۱۳۰۰ نفر گذشت و بیش از ۲۰۰۰ نفر زخمی شده‌اند؛ این در حالی است که سازمان دفاع شهری عربستان شمار کشته‌ها را تا کنون ۷۱۷ کشته اعلام کرده است.

به گفته سازمان حج و زیارت ایران جان باختن ۱۳۱ نفر از حجاج ایرانی تأیید شده و بیش از ۶۰ نفر هم زخمی شده‌اند که دولت عربستان در انتقال زخمی‌ها به بیمارستان تعلل می‌کند.

از سوی دیگر به گفته مقامات سعودی این حادثه به دلیل ازدحام بالای جمعیت اتفاق افتاد که عربستان تا کنون زخمی شدن ۸۶۳ را تأیید کرده است.
 
کلمات کلیدی : حادثه منا+رمی جمرات+مداحان
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۳ ۰۸:۱۱:۰۶
خب خدا را شکر اقلا مداحان اونجا سالم هستن (3211408) (alef-3)
 
حامد
۱۳۹۴-۰۷-۰۳ ۱۱:۵۰:۵۰
یعنی مداحان مهمتر از حاجیان فوت شده هستند (3211745) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۳ ۱۲:۵۱:۴۷
واقعا خبر مسخره ای بود الف جان
بین مردم عادی و مداح چه فرقی وجود دارد و ملاک برتری تنها تقوا و پرهیزکاری است (3211857) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.