توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485851
جهانگیری: کشورهای اسلامی به فکر اتحاد برای مقابله با رژیم صهیونیستی باشند
تاریخ انتشار : جمعه ۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی دشمن اصلی کشورهای مسلمان است اظهار کرد: کشورهای اسلامی و مردم مسلمان جهان باید به فکر اتحاد و مقابله با رژیم صهیونیستی باشند.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در حاشیه مراسم راهپیمایی بزرگ روز قدس در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور و مشارکت مردم در این مراسم با تاکید بر اینکه  مردم ایران همواره مردمی موقعیت شناس بوده‌اند، اظهار کرد: امروز در منطقه‌ای قرار گرفته‌ایم که متاسفانه بسیار ناامن است و هشدار در آن زیاد شده است؛ گروه‌های تکفیری نیز در هر گوشه‌ای از جهان اسلام در حال خونریزی هستند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس دشمن اصلی جهان اسلام را به دنیا معرفی می‌کند،‌ خاطر نشان کرد: امروز، قدس شریف فراموش شده است و ملت ایران در واقع با حرکت خود در حال نشان دادن دشمن اصلی جهان اسلام به دنیا و اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین هستند.

معاون اول رئیس جمهور گفت: امروز همه کشورهای اسلامی و مردم مسلمان جهان نباید دشمن اصلی خود را فراموش کنند،‌ بلکه باید به فکر اتحاد میان یکدیگر و مقابله با رژیم صهیونیستی که در واقع نقطه اصلی و دشمن اصلی کشورهای مسلمان است باشند.
 
کلمات کلیدی : راهپیمایی روز قدس + فلسطین + راهپیمایی + رژیم صهیونیستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.