توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485752
درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در کهنوج
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۸
جانشین انتظامی استان از کشف 509 کیلوگرم تریاک درعملیات پلیس شهرستان کهنوج خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ ناصر فرشید گفت: در پی یک سری اقدامات فنی و اطلاعاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس امنیت عمومی شهرستان کهنوج ، از حمل محموله مواد مخدر توسط  قاچاقچیان مسلح  از استان های شرقی به جنوب استان با خبر شدند.

وی افزود : در این راستا ماموران با به کارگیری حداکثر توان رزمی خود در مبارزه قاطع با سوداگران مرگ، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و ضمن هماهنگی های قضائی، با رصد محورهای مواصلاتی، در محور "کهنوج- فاریاب" یک دستگاه پژو405 را شناسایی کردند. پس از اطمینان از حمل محموله مواد مخدر توسط این خودرو، به منظور متوقف ساختن آن، دستور ایست صادر شد که راننده خودرو با تیراندازی به سمت پلیس و افزایش سرعت، قصد فرار داشت که با عکس العمل سریع ماموران مواجه شده و ناکام ماند.

وی اظهار کرد: در این عملیات و درگیری مسلحانه ، پلیس با اقتدار عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کرده و موفق شد یکی از اشرار مسلح منطقه را دستگیر و در بازرسی از خودرو 509 کیلوگرم تریاک، یک قبضه سلاح جنگی و مقادیری مهمات را کشف کند. مواد مخدر کشف شده به همراه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

جانشین انتظامی استان کرمان گفت: عبور مواد مخدر از شهرستان های جنوبی تبعات فرهنگی، اقتصادی و امنیتی فراوانی را به مردم  این منطقه تحمیل کرده است، از این رو پلیس با تمام توان با این پدیده شوم مبارزه خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : درگیری مسلحانه+قاچاق مواد مخدر+کهنوج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.