توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485554
چند نکته از جدایی سروش از پرسپولیس/هیچ هواداری را منتظر نگذاشت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
جدایی سروش رفیعی از پرسپولیس به شکلی رقم خورد که کمتر در فوتبال ایران اتفاق افتاده بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ بدون شک در کنار تمام ناراحتی طرفداران پرسپولیس بعد از اعلام جدایی سروش رفیعی، رفتن او یک نکته مثبت داشت و آن هم حرفه‌ای‌گری شماره هفت قرمزها بود. سروش در نیم فصل گذشته وارد تیم برانکو شد و بدون شک در قهرمانی پرسپولیس و رسیدن این تیم به جمع هشت تیم برتر آسیا نقش موثری داشت. همین باعث شده بود که در همین مدت زمان کوتاه رابطه عاطفی عمیقی بین او و هواداران به وجود بیاید. به همین دلیل رفیعی وقتی تصمیم ترک پرسپولیس را گرفت، این تصمیم را طوری اعلام کرد که کاملا حرفه‌ای باشد و خدشه‌ای به روحیات پرسپولیسی‌ها وارد نشود. هرچند هنوز خیلی‌ها از دست سروش ناراحت هستند، اما اگر از این احساسات عبور شود، طرز برخورد او با هواداران و باشگاه بسیار حرفه‌ای بود.

او با وجود اینکه قرارداد نداشت، کاملا شفاف و واضح برای همه توضیح داد که الان قصد دارد فوتبالش را خارج از ایران بگذراند. به نوعی او سراغ بازی با افکار عمومی نرفت و به راحتی هدفش از تصمیمی که گرفته بود را اعلام کرد. این حرفه‌ای‌گری در رفتار سروش چیزی بود که کمتر در فوتبال ایران دیده شده بود. هافبک خوش نقش حالا دیگر سابق پرسپولیس در آخرین ارتباط اینستاگرامی خودش با هواداران نیز بار دیگر با صبر و حوصبه و البته احترام توضیحات زیادی را داد. او همچنین از این گفت که دوست دارد دوباره برگردد و بدون شک همین که او هیچ پلی را پشت سرش خراب نکرده است - حداقل در مقایسه با سایر نمونه ها - فرصت خوبی برای حضور دوباره او در پرسپولیس است.
 
 
کلمات کلیدی : سروش رفیعی +باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.