نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448357
قتل هولناک زن جوان در توطئه همسایه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۱
زن جوان  درسودای رسیدن به ثروت، باهمکاری دوتن ازآشنایانش، نقشه سرقت اززن جوان همسایه را طراحی واجراکرد.درجریان دزدی ،زن نگون بخت  کشته شد وجنایتکاران برای مخفی کردن راز هولناک شان، جسد را چند تکه کردند.

به گزارش «ایران»، ظهر نخستین روز اسفند امسال بود که هرمز، شوهر زن جوان طبق معمول از محل کارش راهی خانه شد. چندین بار زنگ در خانه را زد اما کسی جوابی نداد.

همین مسأله باعث نگرانی‌اش شد و فوراً با کلیدی که داشت در را باز کرد و وارد خانه شد، اما اثری ازهمسرش سپیده نبود و نگرانی‌اش بیشتر شد. امکان نداشت همسرش بدون اطلاع او خانه را ترک کند و حالا مطمئن شده بود که برای همسرش اتفاقی رخ داده است. تنها کاری که می‌توانست انجام دهد اعلام این موضوع به پلیس بود تا از مأموران کمک بخواهد.

سرنخی از جنایت
با ناپدید شدن این زن 22 ساله، تحقیقات کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر آغاز شد و در نخستین اقدام کارآگاهان به سراغ بیمارستان‌ها و کلانتری‌ها رفتند اما هیچ رد و نشانی از زن جوان به دست نیامد.

در حالی که بررسی‌ها برای پیدا شدن سپیده ادامه داشت، کارآگاهان پلیس در تحقیقات میدانی دریافتند که سپیده با یکی از همسایه‌ها به نام شهلا ارتباط نزدیکی داشته و تنها با او رفت و آمد می‌کرد.

با این احتمال که شهلا از زن جوان خبر دارد به سراغ او رفتند اما زن همسایه در خانه‌اش نبود. کارآگاهان پلیس در پرس و جو از همسایه‌ها متوجه شدند که شهلا به‌طور ناگهانی تصمیم گرفته به زادگاهش شیراز برگردد و خانه‌اش را برای خرید وسایل سفر ترک کرده است.

مسافرت ناگهانی زن جوان درست همزمان با ناپدید شدن سپیده، ظن پلیس را برانگیخت و مأموران پی بردند او در این ماجرا نقش دارد و مسافرت نیز بهانه‌ای برای فرار بوده است. بدین ترتیب مأموران در کمین شهلا نشسته و زمانی که این زن به خانه برگشت، او را بازداشت کردند و در پی بازجویی به اداره آگاهی بردند.

جسدی داخل سطل
در تحقیقات اولیه از شهلا، کارآگاهان متوجه اظهارات ضد و نقیض او شدند که همین امر احتمال دست داشتن این زن جوان در ناپدید شدن سپیده را پررنگ کرد. با این احتمال، کارآگاهان با بازپرس ویژه قتل شهرستان ایرانشهر هماهنگ کرده و وارد خانه او شدند.

در بازرسی از خانه این زن جسد مثله شده سپیده داخل سطلی پیدا شد و بار دیگر تحقیق از شهلا صورت گرفت.شهلا که ابتدا منکر جنایت بود زمانی که با مدارک پلیسی روبه‌رو شد به ناچار به قتل سپیده با همدستی زن و مردی اعتراف کرد. او در رابطه با این جنایت گفت: از مدت‌ها قبل سپیده را می‌شناختم و از وضع مالی خوبی که داشت با خبر بودم در عوض او، وضع مالی من بشدت بد بود. هر بار که طلاهای سپیده را می‌دیدم وسوسه می‌شدم با سرقت آنها به فقر خودم پایان بدهم. به همین دلیل تصمیم گرفتم با نقشه‌ای حرفه‌ای طلاهای سپیده را بدزدم. اما برای انجام این نقشه نیاز به کسی داشتم تا کمکم کند به همین دلیل موضوع را به یکی از دوستانم به نام لیلا گفتم. لیلا از پیشنهادم استقبال کرد و از برادرشوهرش خواست در اجرای این نقشه مرا همراهی کند.

او ادامه داد: روز حادثه سپیده را به خانه‌ام دعوت کردم. لحظاتی از حضور او در خانه گذشته بود که به بهانه خرید از منزل خارج شدم و سپیده را تنها گذاشتم. طبق نقشه قرار بود لیلا و برادرشوهرش به‌عنوان سارق وارد خانه شوند و بعد از سرقت مقداری از لوازم خانه، طلاهای سپیده را با تهدید او بدزدند. لحظاتی بعد از خروج من از خانه، لیلا و برادرشوهرش وارد شدند و من منتظر بودم که آنها خبر انجام سرقت را به من بدهند تا وارد خانه‌ام شوم که زنگ زدند و گفتند اتفاق بدی افتاده است، فوراً خودم را به خانه برسانم.

وقتی هراسان وارد منزل شدم جسد سپیده را دیدم که در پذیرایی افتاده بود. آنها به من گفتند زمانی که قصد سرقت طلاها را داشتند با سپیده درگیر شدند که ناگهان او تعادلش را از دست داده، سرش به دیوار خورده و همین حادثه باعث مرگش شده است. سپیده مرده بود و ما باید جسد او را از خانه خارج می‌کردیم تا کسی از راز این قتل با خبر نشود. برای آنکه حمل جسد راحت‌تر شود آن را تکه تکه کرده و داخل سطلی انداختیم.

بعد از این کار، لیلا و برادرشوهرش خانه‌ام را ترک کردند و قرار بود با تاریکی هوا برگردند و جسد را بیرون ببریم که دستگیر شدم.در پی اعترافات زن جوان، لیلا و برادر شوهرش نیز بلافاصله دستگیر شده و به قتل اعتراف کردند.

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان به خبرنگار ما گفت: از ناپدید شدن زن جوان تا دستگیری عاملان این جنایت کمتر از 24 ساعت طول کشید و در ادامه تحقیقات مشخص شد که همسر شهلا 11 ماه قبل به طرز مرموزی ناپدید شده است و کارآگاهان این احتمال را می‌دهند که شهلا در ناپدید شدن همسرش نیز نقش داشته باشد. تحقیقات در این خصوص و در رابطه با قتل سپیده ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : قتل+ جنایت
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۱۱:۵۰:۰۹
امان از بی پولی و فقر مالی و فکری مردم جامعه (4173413) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۲۰:۱۰:۰۶
فقر باعث میشه زن همسایه را بکشی و تکه تکه کنی؟؟!! (4173990) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۶ ۰۰:۴۶:۴۲
به خانه ای که فقر و تنگدستی وارد شود ممکن است دین و ایمان خارج شود . (4174313) (alef-11)
 
سپنتا
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۱۴:۰۰:۱۷
چقدر بی رحم . چقدر خدا نترس (4173583) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۱۵:۱۱:۲۲
قطعه قطعه کردن انسان
کاری بسیار وحشتناکه

چه شده که مرتبا از این دست اخبار میشنویم؟ (4173691) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.