توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478156
رهایی دختر 4 ساله از دام شیطانی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۵
میوه‌فروش شیطان صفت که به اتهام ربودن دختر 4 ساله‌ای دستگیر شده است، با حکم قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به 15 سال حبس محکوم شد.

به گزارش ایران، بیست و دوم خرداد پارسال مرد جوانی به پلیس شکایت، کرد که میوه‌فروش محله‌شان در خیابان 17 شهریور دختر خردسالش را ربوده است. در پی این شکایت فریبرز - میوه‌فروش 28 ساله - دستگیر شد و در بازجویی اعتراف کرد که قصد آزار و اذیت دختربچه را داشته که ناکام مانده است.متهم دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی باقر قربانزاده و با حضور قاضی غفاری - مستشار دادگاه - محاکمه شد.

در آغاز جلسه پدر دخترک به قضات گفت: حدود ساعت 2 بعد از ظهر روز حادثه دو دخترم برای خرید بستنی به بقالی محل رفته بودند اما چند دقیقه بعد دختر ده ساله‌ام در حالی که می‌لرزید به خانه آمد و گفت که خواهر چهار ساله‌اش توسط میوه‌فروش ربوده شده است. همان موقع با عجله خودمان را به میوه‌فروشی رساندیم و دخترم را از چنگال شیطانی این ناجوانمرد نجات دادیم و او را تحویل پلیس دادیم. حالا هم خواستار مجازاتش هستیم. سپس متهم در برابر دادرسان دادگاه ایستاد و ضمن انکار ربودن دخترک ادعا کرد که می‌خواسته به او هدیه‌ای بدهد!قضات دادگاه در پایان محاکمه مرد میوه‌فروش را به اتهام آدم‌ربایی به 15 سال حبس محکوم کردند.
 
کلمات کلیدی : آدم ربایی، تجاوز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.