توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 418459
رایزنی ترامپ برای تحقیق درباره فعالیت‌های بنیاد کلینتون
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۸
دولت رئیس جمهور منتخب آمریکا قصد دارد تا فشار بر کشورهای خارجی را افزایش دهد تا درباره فعالیت‌های بنیاد کلینتون در این کشورها تحقیق کنند.

 به گزارش تسنیم، دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا در طول رقابت های انتخاباتی بارها هیلاری کلینتون رقیب خود از حزب دموکرات را متهم به ارتکاب فعالیت های نادرست و مجرمانه کرده بود از جمله فعالیت های مربوط به بنیاد کلینتون.

روزنامه نیویورک پست امروز یکشنبه به نقل از یک منبع نزدیک در تیم ترامپ گزارش داده است که دولت جدید آمریکا نمایندگان خاصی را به سایر کشورها به خصوص هاییتی و کلمبیا معرفی خواهد کرد تا درباره فعالیت های بنیاد ترامپ در این کشورها تحقیق کند.

این منبع آگاه افزود: هاییتی و کلمبیا پست های دیپلماتیک مهمی خواهند بود چرا که بخش زیادی از این پول در آنجا هزینه شده است.

این روزنامه اعلام کرد: مقامهای مالی فرانسه پیش از این تحقیقاتی را در این باره آغاز کرده اند، دولت فرانسه میلیون ها دلار به فعالیت های بنیاد کلینتون اختصاص داده است. نروژ و استرالیا نیز قصد دارند تا میزان مشارکت خود در فعالیت های این بنیاد را کاهش دهند.
 
کلمات کلیدی : بنیاد کلینتون+ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.