نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500655
نجفی: تلاش می‌کنم مقابل تهرانی‌ها روسفید باشم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۷
گزینه نهایی منتخبان شورای شهر پنجم برای تصدی پست شهرداری تهران در نخستین اظهاراتش گفت: در همین اولین لحظات مسئولیتم به شهروندان تهرانی تعهد می‌دهم که تمام تلاش و قدرتم را برای ایجاد شرایطی مطلوب‌تر جهت زیست شهری آن‌ها به کار گیرم تا زندگی شهروندی آن‌ها در چهار سال آینده به مراتب بهتر از امروز باشد.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی گفت: در وهله اول از اعضای محترم منتخب شورای شهر پنجم شهر تهران تشکر می‌کنم که لطف کرده و مرا برای این مسئولیت قابل دانستند.

وی افزود: بعد از این لازم می‌دانم که در همین اولین لحظات مسئولیتم به شهروندان تهرانی تعهد دهم که تمام تلاش و قدرتم را برای ایجاد یک شرایط مطلوب‌تر برای زیست شهری آن‌ها به کار خواهم گرفت و ان‌شاءالله سعی می‌کنم که از همه امکانات در شهرداری و بیرون از شهرداری استفاده کنم تا دو خواسته اصلی شهروندان محقق شود؛ یکی ایجاد آرامش که جنبه‌های روحی، معنوی وروانی شهروندان را در زندگی شهری مد نظر دارد و دوم ایجاد آسایش که جنبه‌های فیزیکی و مادی زندگی آن‌ها را در برخواهد گرفت.

نجفی که در یک برنامه خبری تلویزیونی صحبت می‌کرد، تأکید کرد:‌ من تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تادر مقابل شهروندان تهرانی روسفید باشم و بتوانم شرایطی را فراهم کنم که زندگی شهروندی آن ها در چهار سال آینده به مراتب بهتر از امروز باشد.
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران+شورای شهر تهران+اصلاح طلبان+محمد علی نجفی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۹ ۲۰:۰۶:۱۶
من به نجفی پیشنهاد می کنم به بدنه مدیریتی شهرداری تهران در زیر مجموعه خود دست نزند و بگذارد سیستم کارش را انجام بدهد . تغییرات مدیریتی در شهرداری خیانت به تهران است سالها تجربه اندوخته شده است تا به اینجا رسیده ایم (4513989) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۱۳:۱۲:۱۷
شما همانقدر که در وزارت علوم و آموزش عالی و وزارت آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های دولتی روسفید شدی بس است. (4536003) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.