توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450354
شوک به دنیای فوتبال/ مرد اول جام جهانی ۲۰۱۴ به دلیل بیماری فعلا از میادین دور خواهد بود!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۲
طبق اعلام باشگاه دورتموند، ماریو گوتزه تا مدت زمان نامعلومی از میادین فوتبال دور خواهد بود.

خبری که دو روز پیش روی خروجی سایت‌های معتبر دنیا و به ویژه سایت رسمی باشگاه دورتموند آمده، به تازگی تایید شده و  دنیای فوتبال را وارد شوک بزرگی کرده است. اینکه پزشکان باشگاه دورتموند در تکمیل دلایل مصدومیت‌های پی در پی گوتزه از نوعی اختلال در سیستم متابولیک او خبر دادند و از این گفتند که او تا مدت زمان نامعلومی از فوتبال دور خواهد بود.

طبق اعلام پزشکان باشگاه، گوتزه در ماه‌های اخیر درد زیادی را در ناحیه‌های عضلانی بدنش احساس می‌کرده که بعد از بررسی‌های چند باره مشخص شد این مشکل نوعی اختلال درونی در سیتسم متابولیک گوتزه است. زننده گل قهرمانی آلمان در جام‌جهانی ۲۰۱۴ پیش از این در مقاطع حساس زیادی به دلیل مصدومیت از میادین دور مانده بود، اما این بار چنین اتفاقی همه را در شوک فرو برده است. پزشکان باشگاه دورتموند بعد از اعلام این خبر از این گفته‌اند که با توجه به توانایی‌های گوتزه او می‌تواند هر چه زودتر برگردد و در طی این مدت تحت حمایت همه‌ جانبه دورتموندی‌هاست.

 
کلمات کلیدی : دورتموند+فوتبال اروپا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.