نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 382251
۶۰ خودروی لوکس قاچاق در انتظار صادرات یا انهدام
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۷
رئیس سازمان اموال تملیکی گفت: ۶۰ خودروی لوکس قاچاق پس از طی کردن فرایند قانونی در انتظار صادرات یا انهدام هستند.

امین دلیری در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اینکه چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح انهدام سراسری کالاهای قاچاق در کشور و نیز در استان تهران انجام خواهد شد، اظهار داشت: این کالاها در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار گرفته و مجوز انهدام آن از سوی مراجع قضایی صادر شده است.

رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه بیش از ۶۰ خودروی لوکس خارجی که به ظن قاچاق توقیف شده در اختیار این سازمان قرار دارد، تصریح کرد: این خودروها در حال طی کردن فرایند تعیین تکلیف قانونی هستند، تا پس از اخذ مجوز از مراجع قضایی نسبت به تعیین تکلیف آنها بر اساس ماده ۵۵ و ۵۶ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدام شود.

وی با بیان اینکه هنوز مجوز قضایی برای انهدام خودروهای قاچاق صادر نشده است، ادامه داد: در صورتی که تقاضایی برای صادرات این خودروهای وجود نداشته باشد، مجوز انهدام آنها صادر خواهد شد، همچنین در میان این خودروها برندهایی مانند پورشه، بنز و رولز رویز مشاهده می‌شود.

دلیری با اشاره به آیین‌نامه اجرایی ماده ۵۵ و ۵۶ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصریح کرد: این آیین‌نامه ۳ مرداد سال جاری ابلاغ شده که مربوط به حوزه فروش، صادرات و انهدام کالاهای قاچاق است.
 
کلمات کلیدی : امحای بنز و پورشه+امحای خودرو لوکس
 
ك م پارس آباد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۷ ۰۴:۱۰:۰۱
انهدام را حذف كنند بعدش ديگه چندان مهم نيست
براي ايجاد اشتغال - صادرات- كمك به مستمندان
فقط انهدام فاجعه اي بزرگتر از خود قاچاق است و تاثيري مفيد ندارد (3888438) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۵:۱۷:۱۲
اتفاقا انهدام بسیار تاثیر گذار است.
فقط باید با غلطک از روشون رد شد و حسابی داغونشون کرد و سپس به کوره آهن انداخته بشن.... (4544273) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.