نظر منتشر شده
۴۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492853
«کیمیا»« آتنا»ی دیگر/ ناپدری شیطان پرست بیش از ۷۰ بار به کودک ۷ ساله تجاوز کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۱
این قصه پر غصه روایت زندگی آتناهاست. دختر بچه های پاک و معصومی که هنوز دلبسته عروسک بازی هستند اما در تلخی ناتمام این زندگی، قربانی هوی و هوس مردانی می شوند که ...

به گزارش فارس، داستان آتنای هفت ساله را همه شنیده اند. دختر بچه ای که برای آب خوردن به مغازه ای رفت که صاحبش رسم مهربانی و انسانیت را  از یاد برده بود و ... هنوز داغ آتنای پارس آبادی سرد نشده که خبر آزار و اذیت جنسی دخترکی هفت ساله در استان البرز سرزبان ها افتاده. دختری به نام کیمیا که از طرف ناپدری مورد تجاوز قرار گرفت تا این روزها روی تخت بیمارستان روزگار بگذراند.

آدرس روی کاغذ را نگاه می کنم. طبقه دوم. بخش کودکان. اتاق 103. در اتاق باز است و مددکاری موسسه مهرآفرین که کارهای درمانی کیمیا را انجام می دهد کنار تختش نشسته است. عروسکی سفید رنگ گوشه تخت افتاده و دختری  که نامش کیمیاست آرام و بیصدا  کنار عرسک خوابیده. انگار نه انگار که دختری هفت ساله است و پر از انرژی. همسالانش یک جا بند نمی شوند اما  کیمیا  نه تنها حرف نمی زند و بازی نمی کند بلکه با عروسک  سفید رنگش هم قهر کرده. کنارش می نشینم. ملحفه عروسکی اش را روی صورتش می کشد و می گوید با همه قهرم... مدد کارش  با دیدن این حرکت به کیمیا می گوید: سعی کن بخوابی عزیزم. ما چند دقیقه بعد برمی گردیم. اتاق خلوت و آرام کیمیا را ترک می کنیم تا  برای چند لحظه پای صحبت و درددل مددکار کیمیا بنشینیم و جویای حال دختر 7 ساله ای باشیم. دختری  که این روزها لبخندش هم درد می کند.

کیمیا ٧ ساله  به همراه مادر و مادربزرگش در کرج زندگی می کرد، پس از سلب حضانت  او از پدر واقعی ( به دلیل اعتیاد شدید ، عدم حمایت مالی و عاطفی فرزند و همسر ، آزار و اذیت جسمی و ضرب و شتم کیمیا و مادرش و...)  حضانت کودک به مادرش داده شده و پدر و مادر از هم جدا می شوند.

رقیه موسوی مددکار موسسه خیریه مهرآفرین می گوید : پس از گذشت حدود یک سال، مادر کیمیا، برای تأمین مخارج و دیگر حمایت ها  با مردی ازدواج  کرد که 5 سال از او کوچکتر بود.

موسوی می افزاید : طبق بررسی ها صورت گرفته مشخص شد بابک علاوه بر مصرف  مواد مخدر( شیشه )، دارای أفکار عجیب و توهمات خاص  است. مادر کیمیا  زمانی متوجه این رفتارها می شود که بابک ازدواج کرده بود.

وی در این خصوص توضیح می دهد: پس از اینکه مددجو(مادر کیمیا) با همسرش عقد موقت ( صیغه) می کند متوجه رفتارهای عجیبی از سوی بابک می شود. یکی از این رفتارهای عجیب قرص خوابی است که هر شب  به مادر کیمیا می داد؛ به این بهانه که خوابی آرامتر داشته باشد.

موسوی می‌افزاید: پدر ناتنی بارها( طبق گفته کیمیا ٧٠ بار ) به  وی تجاوز کرده است. مادر از این تجاوزها بی اطلاع بوده و درخواست دارد، به قاضی بگوییم او(مادر کیمیا) بی گناه است.

وی ادامه می دهد: از آنجا که خواب مادر کیمیا سنگین بوده و قرص خواب هم می خورده، بابک از این خواب سنگین و مداوم سوء استفاده می کرده و  به آزار دختر هفت ساله می پرداخته است.

چند دقیقه بعد به اتاق باز می گردیم. کیمیا هنوز علاقه ای به صحبت کردن ندارد اما وقتی مددکار با او صحبت می کند عروسکش را در آغوش می کرد و با زبان کودکانه شروع به تعریف ماجرایی می کند که بارها وبارها تکرار شده است.

دخترک معصوم به راحتی در مورد نحوه‌ی ارتباط ناپدری با خود توضیح می‌دهد و این نشان از تکرار این اتفاق و پذیرش اجباری ( به دلیل ترس از تنبیه  فیزیکی به وسیله شلنگ) است.

مادر نیز از زندانی شدن در خانه توسط همسر ، مورد ضرب و شتم قرار دادن به وسیله ی شلنگ ، اجبار به استفاده از قرص‌های محرک و خواب آور خود و دخترش صحبت میکند.

ناپدری متجاوز پس از بازداشت و زندانی شدن اعتراف  کرده که شیطان پرست بوده و به دختربچه ها علاقه داشته و به خاطر کیمیا با  مادرش ازدواج کرده است.

طبق گفته مددکار کیمیا ، مادر کیمیا که دچار مشکل عصبی شدیدی شده تحت درمان قرار گرفته و کیمیا به بهزیستی سپرده خواهد شد.

وی می افزاید : بی اطلاعی و نداشتن آگاهی از سوی مادر جهت مراقبت از کودک و ندادن آموزش به کودک در مواقع آزار جنسی از علل بروز این اتفاق ناگوار است .

کیمیا را با تمام دردها و تلخی هایی که بر روح و جسمش وارد شده ترک می کنیم. کیمیایی که برای التیام زخم هایش به زمان نیاز دارد. آن هم نه یک سال و دو سال . بلکه چند سال. شاید پس از این زمان طولانی اندکی از دردهایش التیام پیدا کند. شاید...
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۰۷:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۰۸:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۰۹:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۰۸:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۳:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۰۷:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۷:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۰۷:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۱۵:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۷:۴۴
 
 
کلمات کلیدی : دستگیری + تجاوز + آزار و اذیت جنسی
 
احد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۰۹:۲۹:۱۴
فقط اعدام انهم نه یکبار بلکه هفتاد بار هم جبران جنایت این موجود را نخواهد کرد فقط لطفا هر چه زودتر و بیخود از بیت المال امثال من به این شام و نهار مجانی ندهید که اصلا راضی نیستم (4477524) (alef-11)
 
رحمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۵:۵۶:۵۳
این شیطان صفت باید اعدام بشه.ولی بسنده کردن به اعدام و فراموش کردن موضوع و نپرداختن به ریشه های اون پاک کردن صورت مساله هست. اعدام چاره کار نیست باید مسایل ومخاطرات جنسی به مقتضیات هر سنی در نظام آموزشی ما کنجانده بشه.اکثریت جامعه ما در این حوزه مشکل دارند و جامعه در این زمینه به حال خود رها شده.این یک نمونه از صدها نمونه اتفاق افتاده در این مملکته که اکثریتش بر ملا نمیشه.مسایل غریزی جنسی موهبت خدا به مخلو قاتشه نباید اینو تابو کنیم. (4478221) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۲۲:۴۱:۲۹
اعدام نکنین بلکه یه مدت در بند زندانیان سابقه دار و خطر ناک نگه دارید تا روزی هزار بار آرزوی مرگ کنه (4478698) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۰۹:۴۱:۴۴
لعنت خدا بر هر شیطان صفت (4477543) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۰۹:۴۹:۰۲
ندادن آموزش به کودک در مواقع آزار جنسی از علل بروز این اتفاق ناگوار است!!!!!!!


یعنی به بچه یاد بدن اگر بهت تجاوز شد چجوری رفتار کنی؟؟؟؟ (4477558) (alef-11)
 
مصی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۶:۰۰:۲۸
بله دقیقا .
آموزش قاعدتا پیشگیری میکنه از این موارد ولی خب اینا بچه هستن ...
بالاخره ممکنه گیر یه حیوونی بیفتن ، متاسفانه اون آموزش هم که مورد تعجب شماست لازمه .
و گرنه مثل این بی نوا یکبار ادامه پیدا میکنه و .... میشه 70 بار
:-( (4478235) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۶:۵۴:۱۳
حالا گیرم که یاد بدن ، وقتی مادر احمقش میگرفته میخوابیده ، اون بچه چجوری باید از خودش دفاع میکرده ؟
بعد هم مگه در آمریکا و اروپا که آموزش میدن ، اینهمه آمار پیدا و پنهان از تجاوز افراد به دختر همسرشون گزارش نمیشه ؟ (4478324) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۰۹:۵۷:۲۴
خب بزارید آموزش جنسی ببینن کودکان و سریع بتونن این موارد رو گزارش کنن یا جلوگیری کنن (4477572) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۳:۳۰:۴۷
بهترین کار اجرای قانون سنگسار است و لاغیر تا حساب کار این گونه انسان نما ها دستشان بیاید (4477967) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۰:۰۰:۱۰
1-با بازتولید فرهنگ یاد مرگ و آخرت طلبی می توان بخشی از مردم جامعه را از مفاسد مختلف پرهیز داد، اما باید برای مردمان لایه های مختلف جامعه در راستای زیست اجتماعی سالم کوشید. تا بتوان به خانواده سالم بیش تر و افراد سالم بیش تر دست یافت.
2- سیاست مداران و برنامه ریزان جامعه امروز ما به شدت گرفتار خط و خط بازی ها و حتی برای حضور در جامعه جهانی درگیر مسایل بیرون مرزی و... شده اند. درست مثل خانواده ای که درگیر حل مشکلات با همسایگان است و از وضعیت اهل خانواده غافل مانده است.
3- برای دوام سلامت جسمی، روحی و روانی جامعه نیاز به کارشناسانی است که حرف، نظر و دانش آن ها بتواند به کار بسته شود. با پند و نصیحت و فقط مرگ آگاهی بیش تر جامعه، نمی توان همه جامعه را سالم و صالح کرد.
4- نظام تربیتی و آموزشی هنوز به روز نشده، آگاهی های ضروری فردی و جمعی لازم و شیوه های خود کنترلی هنوز به خوبی فعال نشده است. غربی ها که اعتقادات محکمی حتی نسبت به آخرت ندارند، با چه سازو کارهایی مهار می شوند، به جز اهمیت دادن به هنجارها و مقررات اجتماعی؟
5-در ایران‌کنونی‌چهار‌فرهنگ‌مختلف‌و گاهی متعارض حضور‌دارند:‌فرهنگ‌ایرانی (باستان‌گرایی)،‌فرهنگ‌‌اسلامی (دینی، فقهی‌و عربی)، فرهنگ‌غربی(نوگرا) و فرهنگ‌فکری‌یونانی(فلسفی- عقلی‌حوزوی). و به‌طور کلی دو مورد از این چهارآموزه متناسب‌با فرهنگ فکری-رفتاری حوزه و دو مورد دیگر در راستای فرهنگ فکری- رفتاری دانشگاه شده است.
6- در سر چهار فرهنگی متعارض یاد شده بیش تر مردم ایران به گیجی افتاده اند. وجود این همه تعارض ها برای بیش تر مردمان خود مدار ایرانی زمینه خوبی از هنجارشکنی نیست؟ اول تکلیف مردم را با پیروی از منابع هنجاری باید روشن ساخت (4477578) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۰:۱۱:۰۷
بیشتر این ها به نداشتن مسولین باسواد در مسند قانون گذاری بر میگرده که نه قابلیت قانون گذاری و نه توان اجرایی دارن. و نه حاضر به ترک جایگاه هستن. البته اغلب در حرف زدن و برگزاری همایش ها و ..... توانمندن (4477607) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۰:۱۵:۴۹
ای خاک بر سرت ای حیوان صفت (4477622) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۰:۱۹:۰۸
مرگ بر این شهوت پرست. فقط اعدام کنید سریعا... (4477634) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۰:۲۱:۲۱
بی اطلاعی و نداشتن آگاهی از سوی مادر جهت مراقبت از کودک و ندادن آموزش به کودک در مواقع آزار جنسی از علل بروز این اتفاق ناگوار است .
.. (4477639) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۳:۲۹:۵۵
اجرا نکردن قانون خدا یعنی سنگسار در ملا عام اتفاقا دلیل اصلی اینگونه اعمال شنیع است . از خدا داناتر شدن نعوذ بلله و سلیقه انسانی بکار بردن در امور باعث این امور است همه جا هم هست نه فقط در ایران (4477964) (alef-11)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۳:۴۷:۳۲
همه اینها که شما گفتید درست است دوست گرامی، اما همه اینها چه ارزشی دارد وقتی که عده ای بی شرف و خدانشناس عمل قبیح تجاوز را توجیه و برایش دلیل و برهان میتراشند.

یکی میگوید حجابش فلان بود یکی میگوید ظاهرش فلان بود! ای ..بر شما که تجاوز را هم توجیه میکنید. از نظر شما ... ظاهر یک نفر میتواند توجیهی برای تجاوز به وی باشد ؟؟
... (4478000) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۰:۲۹:۰۵
ای خدا کاش هیچوقت این انسان رو خلق نمی کردی
چرا امثال این بی شرفها رو سنگسار نمی کنند (4477644) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۰:۳۸:۵۵
خدا لعنت کنه. دوست دارم بمیرم (4477666) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۰:۴۴:۴۹
و الان لابد باید به اموزه های اقای اصغر فرهادی در فیلم فروشنده عمل کنیم و در نهایت بی غیرتی از کنار مساله تجاوز عبور کنیم.
من موندم که این هنرمندانی که به اقای فرهادی به خاطر ترویج بی غیرتی تبریک می گفتن چطور روشون شده بیان از غیرت و انسانیت حرف بزنن چطور سهم خودشان در ترویج فساد را نادیده بگیرن و حتی یکی از این به ظاهر هنرمندان؟! کفر بگه. (4477675) (alef-11)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۳:۳۷:۰۷
1. فیلم وسیله سرگرمیه نه یادگیری. شما مگه فیلم جنایی می بینین می رین آدم می کشین؟
2. خارجی هایی که فیلم رو دیدن نظرشون در مورد ایرانی ها خیلی مثبت تر شده. من با خودشون حرف زدم. چون فیلم گذشت و بزرگواری و مهمتر از اون جنبه انسانی و احساسات انسانی ایرانی ها رو نشون می ده و با اون تصویر منفی که تو رسانه ها از ایرانی ها ارائه می شه و دائم در مورد جنگ و تروریسم و .. است فاصله زیادی داره. برای غربی ها کلمه غیرت بی معناست و در فرهنگشون تعریف نشده. اگه این کار آقای فرهادی تشکر نداره پس چی داره؟ (4477979) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۱:۰۳:۵۰
ایانباید ناپدری شیطان صفت را10 باراعدام کرد مماشات تاکی (4477699) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۱:۱۴:۴۵
جامعه ی ما بیمار است.بیماران جنسی زیاد هستند. (4477722) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۱:۱۷:۵۹
این همه خبر خرد کننده ،کیمیا آتنا ...وای آدم داغون میشه ،تصور کن خود قربانیان و اطرافیانش چی میکشند
ولی باید منتشر بشه که حد اقل درس عبرتی باسه برای بقیه خانواده ها که به هیچ کس ،هیچ کس در مورد سپردن بچه اعتماد نکنند. (4477726) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۱:۲۱:۳۵
هرگز اعدام نمیشه!!!مطمئن باشید فقط تبعید میشه.در امریکا این آدم حکمش خارج از نوبت اعدامه چون جنایته (4477732) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۳:۴۸:۵۲
جناب ؛ روی هوا حرف نزن ؛ مجازات تجاوز به عنف اعدامه ؛ (4478002) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۲:۴۱:۳۹
زنى كه شوهرش اعتياد دارد نبايد بچه دار شود. .. (4477892) (alef-11)
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۲:۴۹:۲۳
فقظ باید گریست.....مسئولین سرشون تو لاک خودشونه حالم از هر چی سیاسته به هم میخوره (4477901) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۳:۰۹:۵۴
متاسفانه اینگونه موارد فقط برای کاسبی و پر مخاطب تر شدن سایت ها و شبکه های اجتماعی مطرح شده و پس از چند صباحی به دست فراموشی سپرده می شود . (4477931) (alef-11)
 
فرشید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۳:۱۳:۳۳
قربانیان نظام اجتماعی...

این داستان ادامه دارد... اما ای کاش ادامه داستان را بشود تغییر داد.. (4477943) (alef-11)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۰۰:۳۳:۱۹
به چه گناهی مورد تجاوز قرار می گیرند؟
حکومت؟!
قاضی؟!
آموزش و پرورش؟
.. (4478834) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۳:۴۶:۰۵
مادر مگر می شود نفهمد؟ دروغ می گوید. دخترش را نمی شسته؟ دخترش درد نداشته؟ تن او را لخت نمی دیده؟ این زن از پستی ،چیزژ کمتر از آن بیمار جنسی ندارد.‌این فرشته ی کوچک،دیگر کودک نیست،او پیر شده.کتک های پدر معتاد،آزا. جنسی آن اهریمن،بی تفاوتی مادر بی تفاوت ،و اکنون هم بهزیستی،جایی که ن مهری است و نه آغوش گرمی.خدایا چه می کنی؟ ....... (4477996) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۲۲:۲۸:۱۹
احتمال اینکه مادرش میدونسته ولی سکوت کرده خیلی زیاده . تقریبا محاله که مادرش نفهمه (4478686) (alef-11)
 
ف م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۴:۲۹:۱۹
ضمن احترام به نظر همه ی بینندگان، این رو هم علاوه کنید که قرص خواب اور رو کدوم داروخانه بدون نسخه ی پزشک در اختیار این فرد قرار داده؟ او را هم باید به پای مکیز محاکمه کشید. (4478059) (alef-11)
 
Belgium
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۵:۴۳:۱۵
اکثر نظرات از تنفر عمومی نسبت به اینگونه اعمال در حق یک کودک 7 حکایت دارد. اما بالاخره ما مسلمانیم وحق نداریم مانند غربیها در مورد نزدیکی با کودک 7 ساله از لفظ تجاوز استفاده کتیم. چون این امر در صورت رضایت طرفین حکم تجاوز را ندارد. (4478193) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۶:۵۷:۳۲
شما میشه بگی چی .... میخوای با بد دفاع کردن ، به اسلام حمله کنی ؟ حکم اسلام که در این مورد خیلی واضحه ! شما بگو چه حکمی طبق اصول روشنفکرنمایانه خودت به این ابلیس تعلق میگیره ! (4478330) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۷:۰۰:۲۹
رضایت طرفین ؟؟؟!!!
دختر هفت ساله عقلش به این چیزا میرسه که رضایت داشته باشه ؟؟؟!!! (4478336) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۶:۰۷:۴۶
يعني ممكنه يه مادر نفهمه 70 بار به دختر هفت سالش تجاوز شده
محاله دروغ محضه
بالاخره اون دختر معصوم علائمي داشته به خاطر شكنجه ناپدريش
به اون زن هم مادر نميشه گفت
مادري كه درد و رنج كودك معصومش رو نمي فهمه (4478253) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۶:۱۷:۳۶
انها چاره آموزش به كودكان و خانواده ها است.وقتي جامعه را از آگاهي به بهانه هاي واهي بترسانند بهتر از اين نخواهد شد. (4478277) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۸:۵۵:۵۰
اعدام برای این مجرمین لطف محسوب می شود.
ایرانیان برای خائنین از قبر گچی یا مرگ چند ماهه در مرداب استفاده می کردند.
ولی باید ببینیم حکم قاضی محترم چی هست. (4478491) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۱:۴۵:۵۹
ای کاش این فرد توبه می کرد و اصلاح میشد البته برای اون کودک چیزی عوض نمیشه . و باید تا اخر عمر با این خاطره تیره زندگی کنه و عذاب بکشه (4515661) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.