نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 176854
آغاز پیش‌فروش مگان، تندر ۹۰ و پارس تندر آپشنال
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۳۵
شرکت پارس خودرو پیش فروش اینترنتی محصولات گروه رنو خود را بصورت آپشنال از فردا آغاز می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، پیش فروش اینترنتی محصولات گروه رنو در شرکت پارس خودرو از فردا آغاز می شود. بر همین اساس امیرحسن امیری، مدیر بازاریابی و فروش برند شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه معمولاً در فصل تابستان هموطنان برای سفرهای تابستانه اقدام می‌کنند و بسیاری در این زمان تصمیم به تعویض و یا خرید خودروی نو می گیرند، گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تصمیم بر آن شد تا از هم‌اکنون دغدغه این دسته از مشتریان را برطرف کنیم .

وی ادامه داد: به همین منظور پیش فروش اینترنتی آپشنال خودروهای مگان، تندر ۹۰ و پارس تندر با پیش پرداخت‌های متفاوت و با زمان تحویل تیر، مرداد و شهریورماه سال ۹۲ انجام می‌شود. امیری افزود: به منظور دسترسی کاملاً یکسان تمامی افراد در سراسر کشور و به منظور راحتی بیشتر برای مشتریان این پیش فروش بصورت اینترنتی از ساعت ۱۱ فردا آغاز خواهد شد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه قصد داشتیم از ورود واسطه‌ها جهت ثبت نام جلوگیری به عمل آوریم، محدودیت‌های کد ملی و غیر قابل صلح بودن را برای آن در نظر گرفتیم که علاقمندان جهت اطلاع بیشتر از آپشن‌ها و شرایط ثبت نام می‌توانند به سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا www.saipagroup.ir مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
 
 
صالح
۱۳۹۱-۱۱-۰۷ ۱۹:۴۱:۱۳
آقاي مهندس محترم مدير فروش

شهريور ماه پايان تابستان و معمولا هم براي مسافرين شمال براي استفاده از دريا بعضي از سالهامناسب نيست پس اينهمه از جيب مردم خرج نكن و الكي راحتي بيشتر مشتريان را چاشني برنامه فروشت نفرمائيدحالا شما اگرو شايد هاي تون را هم در تحويل خودرو ناديديده گرفتيد باشه.آنجه كه پشيزي براي شما ارزش ندارد مشتري است شما براي 5/7ماه وعده سر خرمن ميديد. و آنموقع هم هر قيمتي كه خواستيد مابه التفاوت را از مشتري وصول ميكنيد اگر واقعا به فكر مردم هستيد قيمت قطعي را براي فروشتان اعلام كنيد.چطور يكنفر براي ساختمانيكه حداقل يكسال زمان ساخت آن است مجبور است در صورت پيش فروش با خريدار به تفاهم قطعي برسد ولي شما خودرو سازها با داشتن نبض توليد نميتوانيد قيمت فروش تان را قطعي كنيد. اي كاش يك سطر از قانون نحوه فعاليت خودرو ساز ها را من مينوشتم .وطعم حق با مشتري را به هموطنان لايق هر خدمت مردمي مي چشاندم. (1104029) (alef-10)
 
ناصر
۱۳۹۱-۱۱-۰۷ ۱۹:۴۵:۲۴
با سلام ، اولا چرا نظرهای مردم را منتشر نمکنید؟ دوما این خودروسازان شرایط قراردادها را طوری تنظیم نموده اند که کاملا یکطرفه و به سود خودرو سازان باشد بطوری که مشتری هیچگونه حق اعتراضی نداشته باشد. مثلا قیمت خودرو در زمان تحویل به ( قیمت روز کارخانه) یعنی تا آن زمان اگر قیمت خودرو افزایش یابد به قیمت افزایش یافته خودرو تحویل خواهد شد نه به قیمت مصوب زمان پیش فروش خودرو ، وبا توجه به عدم عرضه خودرو توسط خودروسازان در بازار و بالا رفتن قیمت خودرو ها ، مشتری با دیدن ثبت نام خودرو بدون درنگ و و با توجه به شلوغی سایت ، کسی نمیتواند شرایط یکطرفه خودروسازان را بخواند و به همین خلاطر زود ثبت نام میکند. و این یکی از شگرد های خودروسازان میباشد.بنده بعنوان یکی از این قربانیان ثبت نام اینترنتی که در شرکت پارس خودرو مگان ثبت نام کرده ام و معد تحویل خرداد92 میباشد و در زمان ثبت نام قیمت مصوب 44 میلیون 600 هزار تومان بوده و 35 میلیون تومان بنده در نزد شرکت میباشد ولی حالا میگویند بعد از 7یا8 ماه که موعد تحویل ، حودرو به قیمت بالای 60 یا 70 میلیون تومان خواهد بود . بنده اگر در زمان ثبت نام از بازار آزاد خودرو خریداری میکردم براحتی و بدون ثبت نام و بدون 8 ماه معطلی خودرو را به قیمت 56 میلیون تومان تهیه میکردم و 7 یا 8 ماه با دغدغه واسترس در نوبت تحویل خودرو نمیماندم و ایکاش به این خودروسازان اعتماد نمیکردم .آیا این ظلم بزرگی در حق مشتری نیست؟در کجای دنیا چنین چیزیی ممکن شده؟ چرا این مسئولین از این خودروسازان که فقط به فکر منافع خود میباشند ، حمایت میکنند؟ (1104033) (alef-10)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته